Wraz z mężem zostaliśmy wychowani w bardzo rodzinnej atmosferze, toteż tworząc swój dom i mając własne dzieci, chcieliśmy dać im to samo. Z dumą możemy stwierdzić, że nam się to póki co dobrze udaje. Dzieci nam ufają, są szczęśliwe i bardzo lubią spędzać z nami czas. Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł, żeby uwiecznić nasze życie i miłość na zdjęciach. Postanowiliśmy więc poszukać odpowiedniego fotografa. 

Rodzinna fotografia to niesamowita pamiątka 

fotografia rodzinna na ŚląskuKiedy tylko wpadliśmy na tak świetny pomysł, niemal od razu podzieliliśmy się nim z naszymi dziećmi. Nieco baliśmy się ich reakcji, ponieważ czasami niechętnie stawały one przed obiektywem naszego domowego aparatu. Jednakże bardzo nas zaskoczyły, ponieważ zareagowały z dużą radością. Zyskując ich aprobatę, niemalże od razu weszliśmy w przeglądarkę internetową, po to by wyszukać hasło: fotografia rodzinna na Śląsku. Otrzymaliśmy sporo wyników. Wiele z nich przedstawiało portfolio fotografów, którzy oferowali zdjęcia w ich studio. My jednak chcieliśmy skorzystać z uroków pięknego w tym roku lata i polskich krajobrazów. Po parunastu minutach natknęliśmy się na portfolio fotografika, który właśnie coś takiego miał w swojej ofercie. Niesamowicie nas to podbudowało i ucieszyło. Do tego stopnia, że zadzwoniliśmy do niego i umówiliśmy się na sesję w dogodnym dla niego i naszej rodziny terminie. Wzmogło to w nas duże pokłady ekscytacji. W końcu po raz pierwszy mieliśmy stanąć całą rodziną przed profesjonalnym obiektywem. 

Dzisiaj, kiedy minęło już sporo czasu od urządzenia sobie sesji fotograficznej całą rodziną, jesteśmy bardzo zadowoleni. Była to dla nas niesamowita przygoda, którą z pewnością zapamiętamy na długo. Co więcej, bawiliśmy się przed obiektywem bardzo dobrze, co jeszcze bardziej nas scaliło.