Chciałam przygotować dla moich rodziców wyjątkową niespodziankę. Obchodzili rocznicę i ja razem z rodzeństwem postanowiłam wysłać ich na urlop, na którym nigdy nie byli sami. Zawsze jak jeździliśmy nad morze czy w góry to jechaliśmy całą rodziną. My jesteśmy już dorośli więc chcieliśmy się naszym rodzicom za wszystko odwdzięczyć. 

Wykupiliśmy dla rodziców pobyt nad morzem

najlepszy ośrodek wypoczynkowy z ustkiUstka jest moim ulubionym miejscem. mamy z ta miejscowością wiele wspólnych wspomnień. Często wyjeżdżaliśmy właśnie tam z rodzicami i chętnie tam wracaliśmy na kolejnych wakacjach. Moi rodzice lubią to miasteczko bo tam się własnie poznali. Wszyscy z rodzeństwem złożyliśmy się na wczasy dwutygodniowe razem z wyżywieniem. Rodzice zupełnie niczego się nie spodziewali. Kiedy zobaczyli niespodziankę, którą im przygotowaliśmy byli bardzo wzruszeni. Najlepszy ośrodek wypoczynkowy z ustki znalazłam na stronie w internecie. Ośrodek ten był polecany ze względu na dobre warunki, które były dostępne dla wszystkich gości. Ośrodek miał trzy gwiazdki więc postanowiliśmy zainwestować z rodzeństwem w trochę luksusu dla rodziców. Oni nigdy nie mieli okazji żeby korzystać z takich atrakcji. Zawsze wszystko poświęcali dla nas i w końcu przyszedł czas, że mogliśmy im się za to odwdzięczyć. Rodzicom bardzo spodobało się miejsce, do którego zostali wysłani. Polecali piękne widoki na morze bo ośrodek znajdował się nad morzem. Rodzice nie musieli martwić się o jedzenie bo w cenie mieli zapewnione wszystko włącznie z atrakcjami w spa. 

Rodzice wrócili wyjątkowo zadowoleni. Bardzo nam dziękowali za tak cudowną niespodziankę. Żartowali, że teraz musza bardziej pomyśleć o sobie i chętniej wybierać się na tego typu wczasy. Jak najbardziej poparliśmy pomysł rodziców. Żyje się raz więc trzeba z tego życia korzystać.