Projektami zajmuję się od niespełna roku. Wcześniej pracowałem jako asystent biura jednak bardzo szybko się wykazałem i dostałem awans. Mam kierunkowe wykształcenie i nic nie stało na przeszkodzie, abym mógł zostać projektantem w tej firmie.

Mój projekt budynku został zaakceptowany przez klienta

projekty budynków WrocławNa ogół wykonuję różnego rodzaju projekty budynków Wrocław i jestem w tym na prawdę świetny. Nie jeden kolega z firmy mówi, że jestem bezkonkurencyjny. Zajmuję się głównie budynkami, tylko czasami dostaję jakieś inne zlecenie, ale to bardzo rzadko. Jakiś czas temu nasze biuro odwiedził jakiś ważny klient, ponieważ szef bardzo poważnie się przygotowywał do tego spotkania. Od razu wiedzieliśmy, że to nie przelewki. Kiedy ten klient wszedł do biura to go od razu rozpoznałem. Był on właścicielem sieci hoteli w całym kraju. Poważna persona. Byłem przekonany, że będzie chciał nam zlecić najlepsze projekty budynków we Wrocławiu i czułem, że pojawia się przede mną niesamowita szansa. Cała firma huczała, że to na pewno ja dostanę to zlecenie, bo przecież jestem najlepszy w projektowaniu budynków. Po kilku godzinach klient opuścił nasze biuro a do nas przyszedł bardzo zadowolony szef. Oznajmił, że otrzymaliśmy zlecenie na zaprojektowanie budynku na hotel dla tego klienta ale mamy na to dużo mniej czasu niż dotychczas. Ja zawsze kończę wszystkie projekty budynków Wrocław dużo przed terminem i na informacja nie była dla mnie wcale taka zła. Szef od razu spojrzał w moim kierunku a ja kiwnąłem twierdząco głową. Zabrałem się do pracy.

Klient był zadowolony z efektów mojej pracy a projekt budynku na hotel zaakceptował. Nasza firma dzięki temu zarobiła na prawdę bardzo duże pieniądze. Jestem przekonany, że dostanę jakąś solidną premię od zarządu za to zlecenie.