Moja siostra zrobiła sobie niedawno w domu remont. Jednak nie było to zwykłe kładzenie podłóg czy może wymiana jakiś mebli. U niej zmieniło się dosłownie wszystko. Tak naprawdę mieszkanie teraz wygląda tak jakby je sprzedała i kupił je ktoś inny i ten nowy właściciel zrobił wszystko po swojemu.

Meble na zamówienie były kolorowe

meble na zamówienie Po prostu jej mieszkanie w niczym nie przypomina tego jak wyglądało przed remontem. Pomagał w remoncie jej mój mąż także wiem ile tam pracy i pieniędzy zostało włożone. Jednak efekt nie ma co ukrywać jest naprawdę fantastyczny. Siostra zawsze miała według mnie bardzo dobry gust i potrafiła naprawdę świetnie urządzić swoje mieszkanie. Mieszkanie siostry znajduje się w Gdańsku i jestem pewna, że po tym remoncie kosztuje teraz dużo więcej niż pierwotnie. Siostra kupiła sobie meble kuchenne na wymiar i to takie, których jeszcze u nikogo nie widziałam. Oczywiście meble są na wysoki połysk jednak nie są w jednym kolorze a są kolorowe. Całość wygląda według mnie dobrze. Te niedrogie meble na zamówienie z gdańska  nie były tanie i nie łatwo było znaleźć firmę, która zrobi kolorowe meble ale się udało. Siostra kupiła sobie także meble na wymiar do sypialni jednak tu są bardziej klasyczne. Ogólnie sypialnia ze wszystkich pomieszczeń została urządzona bardzo spokojnie. Są tam stonowane kolory i pewnie można tam wypocząć. Siostra zamówiła także drzwi na wymiar do pokoi i kuchni. A w przedpokoju są nowe szafy na wymiar dzięki którym mogła pozbyć się spokojnie wszystkich szaf, które były rozstawione wcześniej w całym domu. Teraz gdy ma te szafy twierdzi, że z całą rodziną mieszczą się tylko tam.

I bardzo dobrze bo dzięki temu jest naprawdę dużo więcej miejsca w mieszkaniu a to bardzo mi się podoba. Ja lubię bardzo jednak jeśli w mieszkaniach jest dużo wolnej przestrzeni.