Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z żoną na budowę nowego domu. Kupiłem działkę za miastem w atrakcyjnej cenie i rozpoczęliśmy poszukiwania ekipy, która postawi dla nas dom. Z żoną bardzo interesują nas domy z drewna i szukaliśmy firmy, która się w tym specjalizuje.

Budowa domów drewnianych – jak przebiega

domy z bali

Kiedy znaleźliśmy odpowiednią ekipę od razu zabraliśmy się do pracy. Codziennie przyjeżdżałem na teren budowy, żeby obserwować jak idą prace. Budowa domu z bali szła w bardzo błyskawicznym tempie i byłem zafascynowany metodami jakie stosuje ta firma. Kiedyś sądziłem, że budowa solidnych domów drewnianych jest bardzo czasochłonna, jednak kiedy obserwowałem prace u siebie na działce uznałem, że tak nie jest. Projekt, jaki dostarczyliśmy tej firmie zakładał dom piętrowy z poddaszem. W niedługim tempie powstał parter i oczami wyobraźni widziałem jak żona urządza kuchnie i salon. Wiedziałem doskonale, że firma, którą wybraliśmy składa się z samych fachowców i nasz nowy dom powstanie dość szybko. Na wiosnę planowaliśmy się tam wprowadzić i teraz jestem pewny, że na pewno to nam się uda. Codziennie obserwowałem jak idą prace i każdego dnia byłem pod coraz większym wrażeniem. Budowa domu z bali nabierała coraz wyraźniejszych kształtów. Następnym razem zabiorę ze sobą małżonkę, żeby mogła osobiście zobaczyć jak to wygląda. W okolicy są domy z drewna i są to dość nowe budowle. W okolicy widać, że sąsiedzi doceniają takie rozwiązania, ponieważ większość to domy z drewna. Zakup działki w tym miejscu był doskonałym pomysłem.

Będziemy mieszkać w pięknej, malowniczej okolicy a co najważniejsze, będziemy mieć swój wymarzony drewniany dom. To marzenie już się niedługi ziści. Lada dzień jedziemy na zakupy, żeby powybierać meble. Żona ma już kilka pomysłów. Na pewno pięknie urządzi dom.