Nasza szkoła jest jedną z najlepszych w całej Wielkopolsce i poziom jest dość wysoki. Często dostajemy dodatkowe zadania i tym razem nauczycielka kazała nam napisać wypracowanie na temat wentylacji mechanicznej, która odzyskuje ciepło.

Rekuperacja – bardzo trudny temat

rekuperacjaRekuperacja nie jest trudnym tematem, dlatego zdecydowałam się zgłosić na ochotnika. Takie wypracowania kierowane są zawsze dla ochotników, którzy chcą podwyższyć swoją średnią. Razem ze mną zgłosiła się Małgosia i obie miałyśmy pisać wypracowanie na ten temat. Kiedy wróciłam do domu to sprawdziłam w internecie czym rekuperacja dokładnie jest oraz jak przebiega jej montaż. Informacje były wyczerpujące i wiedziałam, że uda mi się napisać dobre wypracowanie. Małgosia na pewno też skorzysta z internetu, dlatego muszę przyłożyć się bardziej. Jest ona dobrą uczennicą i zawsze ma najlepsze oceny. Kiedy czytałam w internecie informacje, dowiedziałam się również, że rekuperacja ma korzystny wpływ na zdrowie i właśnie na tym zdecydowałam się w większości skupić. Będę pisała na temat, ale poruszę bardzo ważne zagadnienie, które ma znaczenie na pewno dla każdego człowieka. Doczytałam, że tania rekuperacja wielkopolskie, która znajduje się w danym budynku pozwala na złagodzenie różnego rodzaju dolegliwości. Tak zwane chore domy powodują objawy takie jak zaburzenie koncentracji, podrażnienie błon śluzowych nosa czy gardła oraz migrena. Rekuperacja bardzo korzystnie wpływa na zdrowie człowieka, który dzięki takiemu zastosowaniu przebywa w bardzo korzystnych warunkach.

Bardzo dużo poświęciłam na ten temat a w podsumowaniu dodałam, że takie właśnie rozwiązanie pozwoli cieszyć się zdrowym domem przez wiele bardzo długich lat. Ciekawe co napisze Małgosia i jakie oceny dostaniemy.