Rehabilitacja może okazać się niezbędna po wielu wypadkach, złamaniu ręki czy zwichnięcie kostki. Są sytuacje kiedy jest wręcz niezbędna, a wybór odpowiedniego gabinetu jest bardzo ważny. Odpowiednia rehabilitacja może postawić na nogi nie jednego człowieka, o czym sami się przekonaliśmy. 

Potrzeba rehabilitacji po wypadku

gabinet rehabilitacyjny KrakówTragedia może spotkać każdego, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo gdzie. Przytrafiła się ona naszemu dziecku. Syn wracając jak zawsze ze szkoły został potrącony przez samochód, mimo że nie odniósł znacznych obrażeń cielesnych, wpadł w śpiączkę. Wybudził się dopiero po kilku miesiącach, jednak po takim czasie nie mógł samodzielnie chodzić,  jego mięśnie zwiotczały. Długo szukaliśmy odpowiedni gabinet rehabilitacyjny Kraków. Skorzystaliśmy z usług kliniki poleconej przez matkę jednego z chorych dzieci, z którym była na badaniach. Powiedziała że bardzo długo szukała odpowiedniego miejsca i to jedyne miejsce, które spełniło jej oczekiwania w 100%. Postanowiliśmy jej zaufać i zapisaliśmy tam syna. Musiał praktycznie na nowo uczyć się chodzić. Było to bardzo trudne, jednak w pracy rehabilitantów widać było pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Wzbudzali zaufanie, dlatego nie baliśmy się zostawiać pod ich opieką nasze dziecko. Wiedzieliśmy że to mu wyjdzie na dobre. Rzeczywiście efekty zaczęły się pojawiać po około miesiącu. Syn zaczął stawiać pierwsze kroki opierając się o barierkę. To i tak był bardzo duży sukces po tak krótkim czasie. Z każdym dniem było coraz lepiej, a nasze nadzieje rosły. Po roku rehabilitacji syn mógł znowu chodzić, a wszystko dzięki tej klinice.

Naszemu synowi przytrafiła się tragedia, wypadek oraz długotrwałą śpiączka ograniczyły jego sprawność. Nie byliśmy pewni czy kiedykolwiek będzie mógł znowu samodzielnie chodzić. Jednak dzięki profesjonalnie wykonanej rehabilitacji przez firmę z Krakowa, nasz syn cieszy się teraz pełnią zdrowia.