Nazywam się Jan i pracuję w sklepie, który należy do mojego ojca. Zaraz po studiach podjąłem u niego zatrudnienie i cieszę się, że mam taką pracę. Uwielbiam kontakt z klientem i sprawia mi to mnóstwo przyjemność. W sklepie u ojca do kupienia jest między innymi tabliczka z numerem domu, która jest wykonana z trwałego materiału a jej montaż jest dość prosty.

Ramki do tablic rejestracyjnych do wyboru

ramki do tablic rejestracyjnychDostępna jest również ramka do tablicy rejestracyjnej oraz naturalnie ramka tablicy rejestracyjnej motocykla. Nasz sklep odwiedza wielu klientów indywidualnych, ale również pojawiają się przedsiębiorcy, którzy kupują nasze ramki do tablic rejestracyjnych w bardzo dużych ilościach. Dla tego klienta każda ramka tablicy rejestracyjnej jest przeceniona. Dzięki temu zachęcamy takiego klienta do zakupów w naszym sklepie w przyszłości. Ostatnio do naszego sklepu przyszła młoda dziewczyna, którą interesowała ramka tablicy rejestracyjnej do samochodu ale nie wiedziała jaką powinna wybrać. Przedstawiłem jej nasze najlepsze i wytrzymałe ramki do tablic rejestracyjnych i pomogłem dokonać wyboru. Wybrana przez nią została ramka tablicy rejestracyjnej, motocykla którą jej pokazałem jako pierwszą. Pytała mnie przy kasie, czy ta ramka do tablicy rejestracyjnej jest trudna w montażu, więc zaoferowałem jej pomoc. Do sklepu podjechała swoim samochodem, dlatego na miejscu mogła być ta nowa ramka tablicy rejestracyjnej zamontowana. Kiedy już jej założyłem obie ramki do tablic rejestracyjnych to była mi bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Dla mnie to istna przyjemność i cieszę się jak mogę komuś pomóc. Tego samego dnia przyszedł do nas klient, któremu odpadła tabliczka z numerem domu i chciał zakupić nową. Poleciłem mu doskonały produkt i zapewniłem, że na pewno nie odpadnie a klient może być spokojny