Pracuje w banku od kilku lat. W sumie to naprawdę bardzo lubię tę pracę. Lubię w niej przede wszystkim to, że mama tam ciągły kontakt z klientem. Zresztą niektórych klientów znam już kilka lat i tak naprawdę to naprawdę dużo o nich wiem i ich po prostu lubię.

Najlepsze pyszne krówki reklamowe

pyszne krówki reklamoweW banku zawsze dla klientów jest coś słodkiego. Moim zdaniem jest to naprawdę dobry pomysł. Bo niektóre operacje czy też samo wprowadzanie danych trochę trwa. A jednak gdy klient może zjeść coś słodkiego to na pewno trochę milej mu się czeka. A już na pewno jest to plus kiedy ktoś przyjdzie z dzieckiem. Dziecko wtedy też nie marudzi gdy musi chwilę posiedzieć i poczekać. Teraz na przykład w pracy mamy pyszne krówki reklamowe, które cieszą się wśród klientów naprawdę dużym powodzeniem. W sumie to nie ma co się temu dziwić bo są naprawdę smaczne. I ja sama łapię się nie raz na tym, że jem jedną krówkę za drugą. Jeden klient nawet powiedział mi, że przychodzi do nas tak często tylko ze względu na te krówki. A te krówki to także świetna forma reklamy. Na takiej krówce jest bowiem nazwa banku a także miły napis dla klienta. Moim zdaniem nie ma lepszej formy reklamy niż właśnie coś słodkiego. Przecież gdy klient zje coś słodkiego to od razu poprawi mu się humor nawet wtedy gdy przyszedł nie będąc zbytnio zadowolonym. Często klienci także taką krówkę biorą z sobą do domu. Ja nie mam nic przeciwko skoro jest to krówka reklamowa.

Mieliśmy też kiedyś dla klientów długopisy reklamowe. Jednak jeśli mam porównywać to krówki cieszą się większym powodzeniem. A są także na pewno tańsze dla firmy niż te długopisy. Gdy są jakieś akcje reklamowe to także zawsze ulotkarze rozdają te krówki razem z ulotkami reklamowymi. Te krówki przyciągają wielu klientów.