Nasz sklep to jednak jest najlepszy. Z tego co wiem mamy wszystko i każdy do nas przychodzi. Kiedyś to nawet wpadł jakiś chłopak z innego województwa po towar. Ja pracuję na magazynie i przyjmuję te wszystkie produkty od dostawców.

Przy dostawie sprawdziłem każdy plecak motocyklowy

plecaki na motocyklSam jeżdżę motocyklem i praca na magazynie sprawia mi dużo przyjemności. Znam się na wszystkich produktach i nie raz jestem w stanie powiedzieć wszystko na ich temat. Ostatnio podjęliśmy współpracę z nowym producentem i na dniach miałem odebrać od niego plecaki na motocykl, które nam wysłał swoim kurierem. Byłem gotowy na przyjęcie nowego towaru i nawet przygotowałem sobie plan działania. Zanim w ogóle wprowadzę towar na magazyn to sprawdzę każdy plecak, żeby mieć pewność, że są one kompletne i zgodne z zamówieniem. Oczywiście szef nie ma takich wymogów, ale robię to na własną rękę. U mnie na magazynie to wszystko musi się zgadzać co do sztuki czy koloru. Ten dzień był bardzo spokojny i nie miałem dużo zajęcia. Kiedy przeglądałem sobie strony w internecie to przyjechał kierowca, który przywiózł plecaki na motocykl, na które czekałem. Od razu uprzedziłem go, że chcę sprawdzić każdy produkt z osobna co go nie zaskoczyło. Powiedział, że jesteśmy dziś ostatnim klientem i na spokojnie zaczeka. Zaprosiłem go do biura i zrobiłem kawę z ekspresu. Ja w tym czasie sprawdzałem zgodność z zamówieniem. Zajęło mi to niespełna godzinę, ale przynajmniej miałem pewność, że wszystko się zgadza. Przyjąłem towar i wprowadziłem go do systemu.

Wszystkie te nowe plecaki rozeszły się w mgnieniu oka. Na magazynie raz dwa zrobiły się pustki i wysłałem do szefa zapotrzebowanie na dostawę. Pilnuję wszystkiego i nie ma możliwości, żeby na moim magazynie były jakieś braki.