Pracuję w urzędzie miasta. Dostałam zlecenie od szefa żeby przygotować spis pensjonatów do katalogu. Nasz region cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony turystów.

Pensjonaty do katalogów turystycznych

pensjonatyKatalog jest drukowany raz w roku, żeby turyści mogli w nim znaleźć jak najbardziej aktualne informacje. Noclegi w Kudowie są na najwyższej jakości. Kudowa Zdrój to piękne miasto i warto jest je dobrze zareklamować. Turyści doceniają spokój, który u nas panuje. Mieszkańcy są mile nastawienie do turystów. Turystyka dostarcza im pracy i dzięki temu żyją w dobrych warunkach. Kudowa jest położona w pięknym regionie. Można zwiedzać i spacerować po pięknie przygotowanych alejach. W naszym mieście można załatwić sobie noclegi w hotelach, motelach lub pensjonatach. Pokoje są także zapewniane przez osoby prywatne. Apartamenty, które znajdują się w hotelach czy pensjonatach są droższe jednak ich jakość jest wyższa. Pensjonaty są położone w pięknych rejonach. Klienci mają zapewniona cisze i wypoczynek. Można się u nas zregenerować i naładować baterie na cały rok. Pokoje są dostępne dla chętnych o każdej porze roku. Turyści, którzy nas odwiedzają przyjeżdżają w wakacje ale także zima i wiosną. Praktycznie pensjonaty i apartamenty nie maja przestojów. Często jest tak że w okresie wakacyjnym bardzo ciężko jest zarezerwować nocleg. Noclegi powinny być załatwiane wcześniej żeby mieć gwarancję wolnych pokoi. Pensjonaty chętnie przekazały mi wszystkie informacje potrzebne do umieszczenia w katalogu. Miałam już spora bazę noclegów. Skontaktowałam się ze wszystkimi pensjonatami i hotelami, które działają w naszym mieście.

Uwielbiam moja prace bo dbam o swój region. Kudowa jest piękna i trzeba ją pokazać turystom żeby jeszcze chętniej nas odwiedzali. Kierownikowi spodobały się informacje, które zebrałam.

Zobacz na www.willa-sudety.pl