W przyszłym tygodniu wychodzę wreszcie za mąż. Odkładaliśmy z Wojtkiem ten dzień od kilku już dobrych lat ale wreszcie udało nam się wszystko zorganizować i równo za tydzień będę już mężatką. To wszystko jest dla mnie ogromnie stresujące.

Salon kosmetyczny i mój wybór

Salon kosmetycznyMyślałam, że mam do ślubów zdrowy dystans i nie dam się ponieść emocjom tak jak moje koleżanki. Tymczasem im bliżej tego dnia tym bardziej zdenerwowana i podekscytowana jestem. Cała ceremonia i impreza są już przygotowane, wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Zostałam tylko ja sama. Moja suknia czeka już gotowa ale moje ciało pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Od kilku dobrych miesięcy odchudzałam się intensywnie, żeby wrócić do idealnej figury. Muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów. Niestety cały ten stres i pewnie też odchudzanie odbiło się mocno na mojej skórze. Konieczna będzie profesjonalna pomoc. Na szczęście kosmetyka stoi na bardzo wysokim poziomie w Łodzi i jeszcze do teraz ostatecznie nie zdecydowałam się który ładny salon kosmetyczny łódź wybiorę. Mam kilka dobrych na oku i w każdym zarezerwowałam już miejsce ale ostateczną decyzję podejmę chyba na ostatnią chwilę. Jestem natomiast stuprocentowo pewna jeśli chodzi o salon fryzjerski. Od lat korzystam z tego samego i jestem pewna, że poradzą sobie doskonale z moją ślubną fryzurą.

Zresztą miałam już u nich małe przymiarki co do tego i byłam bardzo zadowolona. Tak więc mniej więcej wszystko już jest gotowe i teraz wystarczy tylko cierpliwie czekać. Niestety z tą cierpliwością jest u mnie z dnia na dzień coraz gorzej.