Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Dobrze nam się rozmawiało, zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu. Wychodziliśmy na spacery, imprezy do kina. Michał mieszkała w Warszawie od urodzenia a ja się przeprowadziłam do tego miasta ze względu na studia. Na początku czułam się obco ale z czasem poczułam się jak w domu. Kiedy poznałam Michała byłam bardzo szczęśliwa.

Zatrudniłam firmę do przeprowadzki

przeprowadzki prywatne WarszawaDo tej pory wynajmowałam pokój ale kiedy zdecydowaliśmy się z Michałem, że chcemy zamieszkać ze sobą to zaczęłam rozglądać się za firmą, która przewiezie moje rzeczy. Pokój, który wynajmowałam nie był umeblowany więc musiałam kupić kilka mebli. Kupiłam bardzo wygodne łóżko dlatego nie chciałam go wyrzucać. Miałam też nowy stol z dwoma krzesłami a także szafkę na ubrania. Michał miał swoje mieszkanie. Miał dwa pokoje i zdecydowaliśmy się na przewóz moich rzeczy bo u niego się wszystko zmieści. Salom miał pięknie zagospodarowany a w sypialni zostawimy moje łóżko i szafę. Stolik z krzesłami będzie w kuchni. Przeprowadzki prywatne Warszawa są bardzo często ogłaszane w gazecie a także na różnych portalach internetowych. bez problemu znalazłam kilka firm, które świadczą takie usługi. Wybrałam najkorzystniejszą ofertę dla mnie i ustaliłam z właścicielem wszystkie szczegóły. Meble przygotowaliśmy z Michałem więc wszystko było w miarę zabezpieczone a moje ubrania zapakowane w kartony. Nie musieliśmy się już o nic więcej martwić bo firma gwarantowała kompleksowe usługi. 

Przeprowadzka była bardzo sprawna. Pracownicy poradzili sobie szybko z wyniesieniem i przewozem rzeczy. Michał miał w bloku windę więc nie musieli dźwigać wnosząc ubrania do jego mieszkania. Bardzo się cieszyłam, ze zdecydowaliśmy się na ten krok. Czuję, że Michał to moja bratnia dusza i wiem, że będziemy razem bardzo szczęśliwi.