Kiedy otwierałem swoje biuro projektowe nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę musiał zmieniać powierzchnię na większą. Oczywiście marzyłem o tym, aby tak się stało, jednak wiedziałem, że raz będę miał ręce pełne roboty i zleceń a na następny dzień mogę nie mieć ich w ogóle. Kiedy jednak udało mi się osiągnąć tak ogromny sukces byłem głęboko wzruszony, ale i zakasałem rękawy do tego, aby pracować jeszcze intensywniej. Doszło do tego, że musiałem przenieść swoje biuro do większej przestrzeni.

Przeprowadzka biura to bardzo odpowiedzialne zadanie 

przeprowadzki trójmiastoWydawać by się mogło, że przenoszenie firmy do innej lokalizacji jest banalnie proste. Otóż jest to jeden z najpoważniejszych błędów, ponieważ potrzeba jest spełnić wiele rzeczy o które wcale nie jest tak łatwo. Przede wszystkim jedną z takich rzeczy jest załatwienie odpowiedniej firmy transportowej. Obojętnie jaką można znaleźć w przeciągu pięciu minut za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Jednak naprawdę sprawdzoną firmę odszukać jest dużo gorzej. Chodzi mi przede wszystkim o fachowy transport wszelkich elektronicznych sprzętów jak również specjalnie zabezpieczonych dokumentów. Wszystko musi być w samochodzie ułożone w odpowiedni sposób, aby nic nie uległo zniszczeniu. Przecież to byłaby tragedia. Kiedy inwestuje się w dobrej jakości meble gabinetowe warto jest także odpowiednio zapakować je na czas transportu. Poza tym przeprowadzka firmy do innej siedziby wymagała ode mnie również zmiany danych teleadresowych.

Nie tylko na wizytówkach ale również stronie internetowej oraz wszystkich internetowych katalogach na których postanowiłem się zareklamować. Cieszę się jednak, że wszystko tak dobrze się potoczyło a moja firma się rozrasta. Oby ta dobra passa utrzymywała się resztę lat. 

Więcej znajdziesz na http://www.dromader.gda.pl