Nazywam się Tomek i jestem przedstawicielem handlowym. Branża, w której pracuję jest jedną z ciekawszych, z którą miałem do czynienia. Oferuję poliwęglan lity w różnych odcieniach oraz poliwęglan kanalikowy. Klienci, którzy chcą zainwestować w świetliki z poliwęglanu bardzo często zaopatrują się w nasze produkty.

Świetliki z poliwęglanu doskonale przepuszczają światło

świetliki z poliwęglanuPosiadamy najlepsze ceny na rynku, które bardzo przyciągają klientów. Nasze płyty poliwęglanowe są bardzo wytrzymałe i odporne na zniszczenia. Nasze płyty poliwęglanowe są termoplastyczne oraz mają bardzo dobrą przeźroczystość. Jako przedstawiciel handlowy doskonale znam każdy produkt, który posiadamy w ofercie. Poza materiałami można również zakupić u nas gotowe produkty. W ofercie posiadamy gotowy daszek z poliwęglanu, który występuje w wielu interesujących wariantach. Nasze ładne świetliki z poliwęglanu doskonale przepuszczają światło, ale przy tym chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Jeżeli chodzi o poliwęglan kanalikowy to zdecydowanie najczęściej go polecam klientom. Produkt jest łatwy w obróbce i bardzo łatwo się z niego buduje nawet najbardziej zaawansowane budowle. Oczywiście moja szeroka wiedza na temat produktów wynika z odpowiedniego przeszkolenia, które przeszedłem na początku jak podjąłem pracę w tej firmie. Posiadam własną bazę klientów, którzy kupują poliwęglan lity oraz gotowe płyty poliwęglanowe, z których budują garaże czy szklarnie oraz jakieś małe budynki. Materiał jest tani, trwały i co najważniejsze bezpieczny.

Budowa z tego typu produktów jest bardzo łatwa, jeżeli posiada się odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Ja swoich klientów zawsze informuje jak poliwęglan lity jest wykorzystywany i zanim dokonają zakupu mają pełną wiedzę. Dbam o relacje z klientami, ponieważ są to relacje długotrwałe.