Nazywam się Przemysław i mam dwadzieścia dziewięć lat. Pracuję jako przedstawiciel handlowy dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i jestem zadowolony ze swojej pracy. Zarabiam bardzo dużo na sprzedaży w praktycznie każdego miesiąca wykonuję plan sprzedażowy.

Regały sklepowe godne polecenia

regały sklepowe metaloweFirma, dla której pracuję, produkuje gondole sklepowe, wózki sklepowe oraz różnego rodzaju regały sklepowe. W ofercie sprzedażowej posiadamy bardzo bogaty wybór jeśli chodzi o meble do sklepu i jesteśmy w stanie wyposażyć każdy jeden sklep. Dzięki temu, że sprzedaję towary najwyższej jakości to jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Sprzedaż jest bardzo łatwa i często klienci do mnie dzwonią z zapytaniem na przykład o regały sklepowe metalowe. Mamy doskonałe produkty wanzl i klienci mają świadomość, że zakupy u nas będą na pewno bardzo udane. Jakiś czas temu miałem wizytę w aptece, która jest otwarta od niedawna. Przejęli lokal po jakimś starym sklepie i nie wymienili wyposażenia. Zaproponowałem im meble sklepowe, oraz całą gamę produktów wanzl. Właściciel apteki był zachwycony i zamówił jeszcze dodatkowe regały sklepowe. Zaoferowałem mu także nasze gondole sklepowe, ponieważ były akurat w promocji i również na ten produkt się zdecydował. Lubię swoją robotę, bo zawsze jak wyjeżdżam już od klienta i widzę jego zadowolenie, to daje mi to mnóstwo satysfakcji. Wiem, że produkty wanzl cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem na całym rynku krajowym.

 

Zawsze chętnie jadę na jakieś spotkanie handlowe, ponieważ wiem, że na pewno sprzedam meble do sklepu, które firma posiada w swojej ofercie. Nie było jeszcze przedsiębiorcy, który nie zdecydował się na podjęcie współpracy. Jeżeli klient nie zdecyduje się od razu, to zawsze później do mnie dzwoni i prosi o ponowne spotkanie.

Więcej o meblach sklepowych na stronie www.ktd.gda.pl