Od kilku lat prowadzę sklep wraz z moim dobrym kolegą. Jest to sklep, który specjalizuje się w sprzedaży etui oraz obudów na telefony. Jest to coś, co sprawia nam dużo frajdy, gdyż jeszcze za dzieciaka, bardzo lubiliśmy upiększać nasz elektroniczny sprzęt.

Sprzedawanie obudów na telefony w sklepie

sklep z obudowami na telefonStaramy się specjalizować właśnie w tej dziedzinie, gdyż jesteśmy praktycznie jedynym sklepem, który specjalizuje się tylko w tym w naszym mieście. Ze względu na to, że jest to nasz jedyny rodzaj towaru, mamy go również najwięcej i posiadamy jego bardzo wiele rodzajów. Każdy klient może być pewny, że posiadamy obudowę właśnie do jego modelu telefonu, a w razie braku tego towaru, może bez problemu go zamówić i nabyć już za kilka dni. Sklep z obudowami na telefon daje nam również spore zyski, gdyż posiadamy również swój sklep w internecie, gdzie mamy naprawdę dużo zamówień na całą Polskę. W naszym sklepie posiadamy również możliwość wykonania obudowy z własnym nadrukiem. Jest to usługa droższa, gdyż do tego wymagane jest więcej pracy oraz sprzętu, jednakże jest to możliwe. Za pomocą prostej aplikacji dostępnej na naszej stronie, możemy łatwo wykonać projekt poprzez wybranie naszego modelu telefonu oraz wgranie pliku graficznego. Aplikacja sama dostosowuje grafikę i wycina ją tak, aby projekt wyglądał jak najlepiej. Wykonany projekt zostaje wysłany na naszą pocztę, a stamtąd wgrywany zostaje do komputera obsługującego maszynę.

W ten sposób, każdy nasz klient może dostosować wszystko względem siebie. Jeżeli nie znajdzie na tyle satysfakcjonującej obudowy ze wzorem z naszego sklepu, zawsze może zrobić coś, co sam sobie wymyślił. Jakość naszych etui oraz nadruków jest jak najlepsza i nigdy nie spotkaliśmy się względem niej z negatywnymi komentarzami.