Młodzież to główny użytkownik internetu. To oni napędzają najwięcej stron internetowych, ponieważ to jest znak ich pokolenia. Gdy ja byłam mała, nie znałam czegoś takiego jak komputer, internet. Wszystkie dzieci bawiły się w swoich bazach i domkach na drzewie.

Projektowanie stron jest nastawione na młodzież

projektowanie stron wrocławW gimnazjum również internet był mi obcy. Dużo częściej używałam go w liceum, ale również z dozą powściągliwości. I mimo, że mam zaledwie dwadzieścia parę lat, czuje się jak pokolenia starsze. Używam internetu i przeglądam serwisy internetowe. Jednak trzeba przyznać, że internet jest głównie skierowany do młodzieży, tak samo jak niektóre aplikacje internetowe. Dlatego tanie projektowanie stron wrocław jest w dużej mierze nastawione na nich. Młodzież natomiast lubi rzeczy infantylne. Najczęściej są to strony z jakimiś memami, lub śmiesznym filmikami. Mi również zdarza się to obejrzeć, ale raczej nie jest to zainteresowanie na dłuższą metę. Za to w autobusach widzę pełno młodych ludzi, którzy właśnie takie strony przeglądają. Nie jest to nic złego, choć nie wiem czy wnosi coś co ich życia. Taki zwykły wypełniacz czasu, który odbiera nam cenne chwile. My tego nie dostrzegamy, bo w końcu jesteśmy młodzi. Tworzenie stron internetowych polega właśnie na wciągnięciu nas do nich. Dziś strony internetowe mają zatrzymywać nas na długie godziny. Ciągle dodawane są tam nowe opcje, możliwość wymiany zdań z innymi użytkownikami itp. Z jednej strony jest to dobre, z drugiej zbyt wiele czasu poświęcamy na nierealne rzeczy.

Nigdy tych ludzi z internetu nie spotkamy, dlaczego więc młodzież tak jest tym wszystkim zaabsorbowana? Dziś Wrocław nocą nie tętni aż tak życiem. Ludzie siedzą przed komputerami i grają. Młodzież czasem nawet nie ma ochoty wyjść z domu, ponieważ tyle jeszcze stron zostało do przejrzenia.