Nazywam się Mariusz i mieszkam w Józefowie. Ukończyłem studia w Otwocki i od razu zabrałem się do pracy. Pracuję jako projektant i wykonuję dachy dla różnych budynków.

Dachy w Józefowie i moja działalność

dachyWszystkie dachy, które zaprojektowałem umieszczone są w moim portfolio i mam już na koncie dachy ogromnych ilościach. Uznałem, że otworzę jednoosobową działalność i będę oferował swoje tanie dachy w Józefowie na sprzedaż. Na studiach wiele się nauczyłem i wiem jak projektować dachy do różnego rodzaju budynków. Projektuje dachy dla domów jednorodzinnych, dachy dla bloków czy też dachy dla kompleksów handlowych. Moje dachy występują w różnych wariantach kolorystycznych, które są idealnie skomponowane z elewacją budynków. Na przykład dla budynków w kolorze beżowym zaprojektowałem dachy w kolorze butelkowej zieleni. Jeżeli chodzi o domy jednorodzinne to takie dachy wymagają więcej uwagi i do takich projektów muszę się mocno przyłożyć. Wiem, że wszystkie moje dachy są doskonałe, ponieważ dbam o jakość moich prac. Zdecydowałem, że wyślę ofertę na moje dachy do jednej z firm, która mogłaby być zainteresowana współpracą ze mną. Nie liczę na zbyt wiele, ale może się odezwą. Firma ta mieści się w Nadarzynie i ma bardzo dobrą opinię. Po dwóch tygodniach otrzymałem odpowiedź od tej firmy. Spodobały im się moje dachy i zostałem zaproszony na spotkanie. Wziąłem ze sobą portfolio, gdzie mam wszystkie dachy, które zaprojektowałem i ruszyłem do Nadarzyna. Na miejscu spotkałem się z właścicielem firmy, który przyjął mnie serdecznie. Powiedział, że poszukują projektanta, który będzie wykonywał dla nich dachy a moje projekty mu się bardzo spodobały.

Będę projektował dla nich dachy i zarobię na tym bardzo fajne pieniądze. Praca będzie zdalna, dlatego mogę zostać w Józefowie. Bardzo się cieszę.