Zostałam z tym sama i musiałam się zdecydować, ale nie było łatwo. Pan mi wszystko wyjaśnił. Okna wybrałam drewniane, prezentowały się na prawdę oryginalnie i na projekcie wyglądały super w połączeniu z drzwiami, które wybrałam. W oknach według moich skromnych marzeń miały stać doniczki.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków ma być wspaniała

przydomowa oczyszczalnia ściekówPrzed domem było pole, które miało być tak zaprojektowane, żeby w ogrodzie mogła być część na kwiaty i część na ogród. I pan to tak zaprojektował, że wszystko miało swoje miejsce. Pięknie się to prezentowało. Najpierw miało stać za domem szambo plastikowe. Potem to się miało zmienić. Pan mówił, że wspaniała będzie sprawdzona przydomowa oczyszczalnia ścieków. Z przodu miał stać dodatkowo garaż na moje dwa samochody. Projekt był dobry, zdecydowałam się na niego od razu, jednak miałam problem z działką, gdyż gleba była nieodpowiednia i miałabym same problemy gdybym zdecydowała się na jej zakup. Żałowałam, ale to była lepsza decyzja niż w trakcie budowy miałoby się okazać, że kupiłam ziemie, na której budowa oczyszczalni jest niemożliwa. Zdecydowałam, że tym razem będzie to gotowy dom, nie będę się bawiła w znalezienie odpowiedniego projektu. Zainwestowałam w dom, który miał kwestię kanalizacji, prądu i wody już w cenie i przyznam się szczerze, że jestem zadowolona i już się tym wszystkim nie denerwuję.

Poza tym dostałam gratis także miejsce parkingowe przed domem i tez jest ok. Drugi raz też zdecydowałabym się na gotowy już dom, bo wcześniej miałam tylko same problemy związane z tymi projektami. Jestem teraz zadowolona.