Ostatnio natrafiłam na ciekawy program w telewizji. Pewien znany i ceniony w Polsce projektant wnętrz opowiadał o najnowszych trendach. Najbardziej zawsze fascynowały mnie kuchnie, ponieważ było to miejsce, w którym lubiłam spędzać dużo czasu – musiało więc być przyjemne i ładne.

Producent omawiał tarasy kompozytowe

tarasy kompozytoweZaraz na drugim miejscu jest dla mnie ogród – miejsce, w którym mogę się zrelaksować i poczytać książkę siedząc na bujanej ławie. Projektant omawiał właśnie wytrzymałe tarasy kompozytowe – dlaczego zdobyły tak wielką sławę oraz przedstawiał najciekawsze projekty tarasów. Na koniec mówił o tym, jaka deska tarasowa będzie pasowała do jakiego typu domu. Było to dla mnie interesujące, ponieważ planujemy za rok zrobić remont generalny w naszym domu i myślę, że można by się też zatroszczyć o to, żeby taras wyglądał ciekawiej. W wyobraźni widzę również wiszące kwiaty na werandzie. Właściwie projekt przyszłego domu już mamy, ale po tym programie zaczęłam zastanawiać się nad paroma szczegółami, które chętnie wykorzystałabym w kuchni czy właśnie na tarasie. W kuchni koniecznie musimy wymienić kuchenkę gazową, ponieważ ma już swoje najlepsze lata za sobą.

Generalnie będzie tu dużo do zrobienia, dlatego koszty remontu też będą trochę przerażające, ale myślę, że sobie z tym poradzimy. Oszczędzaliśmy pieniądze od paru lat specjalnie na ten cel, więc jesteśmy zabezpieczeni. Nawet, jeśli miałoby się okazać, że remont wyjdzie droższy, niż się spodziewaliśmy. Chciałabym być już po i zobaczyć piorunujący efekt, którego się spodziewam.