Ostatnio zastanawiałam się nad inwestycją mojego męża związaną z zakładaniem zakładu produkcyjnego. Mąż miał zawsze wielka smykałkę do interesów, ale mimo to wolałam wiedzieć ile on wydaje pieniędzy na hale produkcyjne.

Montaż hal stalowych był drogi

montaż hal stalowychPewnego dnia ukradkiem przejrzałam wszystkie faktury i byłam w szoku, że tyle pieniędzy inwestuje w swój warsztat. Gdybym wcześniej wiedziała, że profesjonalny montaż hal stalowych kosztuje kilkaset tysięcy złotych, to bym nigdy się na to nie zgodziła. Mój mąż jest pracowity i lubi wykonywać swoją pracę, ale pięćset tysięcy złotych, to zbyt wiele. Kiedy zobaczyłam te faktury, to od razu się ubrałam i poszłam odwiedzić jego hale przemysłowe. Chciałam po prostu wiedzieć na co on wydał tyle pieniędzy. Na miejscu okazało się, że wszyscy pracownicy pracują w ciszy i skupieniu. Pracowali na nowoczesnych maszynach a produkcja szła szybko. W okolicach sufitu były jakieś elementy stalowe: rury i jakby wieszaki z linami. Nie wiedziałam co to było, ale widziałam jak jeden z pracowników w odzieży ochronnej umiał dokładnie to urządzenie obsługiwać. Hale warsztatowe były duże i bardzo dobrze zagospodarowane. W tym też momencie zrozumiałam, że mój mąż słusznie wydał pieniądze, aby uprawnić pracę. Zrobiło mi się bardzo głupio, że myślałam o tym iż mój mąż wydaje pieniądze w błoto. Żałowałam, ze wcześniej nie przyszłam zobaczyć jak wygląda firma mojego męża, bo byłam za bardzo skupiona na swoich potrzebach i problemach. Mogę więc stwierdzić, że mój mąż jest dobrym przedsiębiorcą. Dobrze zrobił inwestując w hale produkcyjne, ponieważ dzięki temu mamy nowy dom, samochód oraz wyjeżdżamy co roku na wycieczki zagraniczne.

Powinnam pomóc mężowi. Pójdę na kurs księgowości i będę rozliczać dochody, które będą płynąć z hal warsztatowych. Mam nadzieję, że mój mąż będzie ze mnie zadowolony.