Nazywam się Ziemowit i jestem producentem. Prowadzę swoje przedsiębiorstwo w centrum miasta, gdzie również znajduje się mój firmowy sklep. Obsługuję klientów ze Szczecina oraz okolic.

Zajmuję się produkcją rolet

roletyOstatnimi czasy coraz więcej zamówień napływa z innych regionów, dzięki czemu moja produkcja znacznie wzrosła. Produkuję najlepszej jakości rolety zewnętrzne, które posiadają bardzo dobre mechanizmy, które są niezawodne. Wszystkie moje rolety wykonywane są przy pomocy najnowszych technologii, które są naprawdę doskonałe. Wszystkie plisy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe. Wszystkie plisy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i często też wykonujemy plisy na specjalne zamówienia. Każdy klient, który zamawia u mnie jakieś rolety, żaluzje czy plisy wie, że każde zamówienie zostanie wykonane naprawdę bardzo solidnie. Jakiś czas temu podjąłem współpracę z chłopakiem, który chciał sprzedawać rolety zewnętrzne. Planował otworzyć własną działalność i sprzedawać moje wyszukane rolety ze Szczecina, żaluzje czy plisy. Widziałem, że dość zależy mu na tej współpracy, dlatego się na nią zgodziłem. Przygotowałem dla niego również doskonałe warunki współpracy, dzięki czemu na pewno bardzo szybo zacznie zarabiać. Po tygodniu działalności zamówił u mnie rolety zewnętrzne w ilości dwudziestu sztuk oraz plisy w ilości stu sztuk. Wszystkie rolety, które wcześniej zamówił oraz plisy sprzedały się bardzo szybko. Jego sklep mieści się niedaleko Szczecina, ale wiem, że zainwestował w odpowiednią promocję i doskonale sobie radzi.

Jako producent jestem znany z tego, że produkuję rolety zewnętrzne wysokiej jakości i klienci ufają moim produktom. Dzięki temu ten chłopak tak szybko osiągnął tak wysokie wyniki sprzedażowe w tak krótkim czasie.