Nazywam się Tadeusz i produkuję urządzenia led, które są znane w całym kraju. Posiadamy najnowocześniejsze technologie i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Wszystkie nasze wyświetlacze led są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu każda reklama led jest pokazywana w najlepszy możliwy sposób.

Reklama led to świetny pomysł

reklama ledCzęsto współpracujemy z agencjami reklamowymi, które zakupują u nas tablice led oraz inne urządzenia, które służą do wykorzystania w celach reklamowych. Jakiś czas temu zgłosiła się do nas nowa firma, która od niedawna istnieje na rynku i zamówiła telebimy led w ilości stu sztuk. Nowi klienci muszą wpłacić część kwoty z góry, ponieważ takie wymogi już na samym początku postawiłem. Firmy, z którymi współpracuję na stałe otrzymują zawsze jakieś dodatkowe rabaty czy zniżki. Jarosław, mój znajomy, z którym współpracuję już od dwunastu lat zamówił u mnie ostatnio panele led i odroczyłem mu wpłatę do przyszłego miesiąca. Obecnie miał jakieś drobne problemy finansowe, ale wiem, że zapłaci za wszystkie panele led, ponieważ jest bardzo rzetelny. Ten nowy klient, który zamówił telebimy led to zdecydował, że z góry zapłaci całość. Byłem bardzo zadowolony i od razu zorganizowałem grupę, która wykona dla niego zlecenie. W takiej sytuacji zawsze zlecenie traktujemy priorytetowo i dbamy, aby klient, który już zapłacił za towar, otrzymał go niezwłocznie. Kiedy wywiązaliśmy się ze zlecenia to ten sam człowiek zapytał, czy mamy urządzenia, na których może być nowoczesna reklama led, która będzie bardzo duża, ponieważ na razie nie mają pomysłów i szukają rozwiązań.

Miałem panele tel, które idealnie się do tego nadają i mu je zaproponowałem. Tym razem ten klient też zapłacił z góry. Uznałem, że jak zgłosi się do nas ponownie, to na pewno już dostanie jakiś rabat.