Jakiś czas temu dzwoniła do mnie kobieta z nowej firmy w mieście, ażeby zaprosić mnie na spotkanie pokazowe. Każdy uczestnik miał dostać na koniec jakiś miły upominek. Na spotkaniu miały być zaprezentowane lampy nowoczesne co mnie bardzo zainteresowało i z chęcią zgodziłam się wziąć udział w tej prezentacji.

Lampy sufitowe prezentowały się świetnie

lampy sufitoweJa w domu mam wszędzie lampy klasyczne, ale niebawem planuję remont i kto wie, może się zdecyduję na jakieś lampy podłogowe czy inne ciekawe rozwiązania? Prezentacja miała się odbyć w hotelu w centrum miasta w sobotę co mi bardzo pasowało, bo miałam akurat ten dzień wolny. PO śniadaniu poszłam na to spotkanie. Było mnóstwo ludzi i każdego interesowały lampy nowoczesne, które miały się pojawić na prezentacji. Na spotkaniu zostały zaprezentowane bardzo ładne kinkiety, które można było kupić na miejscu zaraz po spotkaniu. Osoba, która prezentowała najlepsze lampy sufitowe doskonale znała się na oświetleniu i przekazała nam wszystkie istotne informacje. Mi się bardzo spodobały lampy stołowe i od razu postanowiłam zakupić dla siebie dwie sztuki zaraz po prezentacji. Cieszę się, że poszłam na to spotkanie, ponieważ dzięki temu szybciej zdecyduję się na odnowienie swojego mieszkania i mam piękne lampy stołowe, które kupiłam w bardzo atrakcyjnej cenie. Na koniec dostałam też upominek w postaci kolorowych żarówek, które na pewno zamontuję jak przyjdę do domu. Sobota zleciała mi bardzo sympatycznie i resztę dnia spędziłam na planowaniu remontu.

Zadzwoniłam też do siostry, ażeby jej opowiedzieć, że kupiłam piękne lampy stołowe do mieszkania i poleciłam jej kinkiety, które tam widziałam. Wiem, że siostra bardzo lubi kinkiety i ma je w całym domu. Podałam jej namiary na tę firmę i zaleciłam, żeby zapoznała się z ich ofertą. Ucieszyła się.