Moja firma szykuje dla pracowników paczki na święta. Pracuję w firmie od czterech lat. Do moich obowiązków należy przygotowywanie tych paczek a także rozliczanie czasu pracy pracownika. Zazwyczaj właściciel przeznaczał dla swoich pracowników jakąś określoną kwotę w bonach.

Co otrzymają pracownicy?

kombinezony jednorazoweW tym roku firma uzyskała bardzo duży zysk i szef poza bonem o wysokości dwieście złotych postanowił każdemu pracownikowi fizycznemu dokupić jakiś dodatek. Mało to być coś praktycznego co może także służyć do pracy. Postanowiłam zainwestować w ubrania. Nasi pracownicy na magazynach muszą się przebierać. Nie chcemy żeby pracownicy niszczyli sobie ubrania więc co dwa lata wymieniamy im odzież roboczą. W tym roku wyjątkowo dostaną w prezencie na święta coś do ubrania. Zadzwoniłam do mojej koleżanki, która pracuje w firmie, która szyje takie ubrania robocze. Podpytałam co mogłaby mi polecić. Jakie ubrania są teraz w korzystnej cenie. Koleżanka poleciła mi ocieplane koszule flanelowe robocze, które są właśnie nowością w produkcji. Podobno sprowadzili do firmy materiał bardzo wysokiej jakości. Polecała także kurtki robocze przeciwdeszczowe. To jednak nie wchodziło w grę. Odzież przeciwdeszczowa robocza sprawdza się przy pracach na dworze. Nasz magazyn był zamykany. Kombinezony jednorazowe również u nas nie są wykorzystywane. Także zamówiła koszule flanelowe robocze z logo naszej firmy i dodatkowo buty robocze cofra. Koleżanka załatwiła mi spory rabat. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Zostało trochę pieniędzy i dodatkowo zorganizowaliśmy dla pracowników mały poczęstunek.

Pracownicy bardzo byli zadowoleni z tegorocznych prezentów. Nie spodziewali się ubrań i poczęstunku. Szefowi również niespodzianka bardzo się spodobała. To była udana służbowa wigilia.

Czytaj więcej na: sklep.aspil.pl