Pojutrze mój syn będzie obchodzić jedenaste urodziny. Jak co roku wręczamy mu dużo prezentów. W tym roku chciałabym wręczyć mu coś osobistego. Przychodziło mi wiele pomysłów do głowy. Myślałam nad specjalnym długopisem, lub poduszką. Ostatecznie postanowiłam, że wręczę mu kubek. Nie będzie to taki zwykły kubek do picia. Chciałabym, aby był on bardzo wyjątkowy. Mam nadzieję, że synowi się spodoba. 

Wręczenie kubka spersonalizowanego

kubki z personalizacjąWidziałam ostatnio w Internecie, specjalne kubki z dedykacją. Ja chciałabym, aby był to kubek spersonalizowany. Oznacza to, że będą tam między innymi inicjały, lub po prostu imię dziecka. Wpisałam w wyszukiwarkę: kubki z personalizacją, licząc, że znajdę odpowiedni sklep. Nie myliłam się. Szybko znalazłam sklep internetowy i przeszukałem jego ofertę. Można było tam wybrać kubek jaki się tylko chciało. Personalizacja polega na tym, że przy zamówieniu podaje się sprzedawcy, co ma być umieszczone na kubku. Ja postanowiłam, że chcę, aby było tam imię mojego syna i skromna dedykacją ode mnie. Poprosiłam również o to, by kubek został zapakowany w specjalne pudełko prezentowe, oraz żeby była założona kokarda. Sama przesyłka przyszła następnego dnia. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Byłby duży problem, gdyby kubek przyszedł za późno. Na szczęście, za drobną opłatą można przyspieszyć dostawę. Pokazałm prezent mężowi. Jemu również bardzo się spodobał.

Nadszedł dzień urodzin syna. Był on bardzo podekscytowany. Dostał bardzo dużo prezentów, z których był zadowolony. Miałam nadzieję, że będzie szczęśliwy również z mojego. Odpakował kubek i od razu bardzo mu się spodobał. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Myślę, że na lepszy pomysł nie mogłam wpaść. Syn od razu poprosił, aby zrobić mu w nim herbatę. Bardzo mi dziękował za prezent.