Moja firma, w której pracuję produkuje najlepszy sprzęt. Jest polecany przez specjalistów. Automaty tokarskie cnc są wysokiej jakości. Ja pracuję na linii montażu. Mój przełożony inwestuje w maszyny i materiały, które składamy.

Serwis maszyn cnc u klienta

serwis maszyn cncMateriału są sprowadzane do naszej firmy z zagranicy. Sprzedaż maszyn cnc idzie nam bardzo dobrze. Firma nie ma problemu ze sprzedażą zrobionego między innymi przeze mnie towaru. Firma oferuje klientom, którzy zakupili od nas sprzęt także serwis i naprawę. Serwis obrabiarek cnc odbywa się zazwyczaj na miejscu u klienta. Pracodawca zatrudnia specjalistów, którzy mają spore doświadczenie w branży. Profesjonalny serwis maszyn cnc także odbywa się na miejscu u klienta. Generalnie firma nie ma wiele zgłoszeń odnośnie napraw. Jeżeli już pojawia się taka informacja to jest to zazwyczaj lekka usterka którą można szybko i bezproblemowo usunąć. Naprawa wrzecion zajmuje więcej czasu. Firma w której pracuję jest na rynku już od dziesięciu lat i z tego co kojarzę dopiero trzy razy specjalista potwierdził, że wrzeciono wymaga naprawy. Naprawa wrzecion jest kosztowna. Materiał ten trzeba sprowadzić od zagranicznego producenta i wymienić w maszynie. Maszynę trzeba przetransportować do naszej firmy. Jeżeli maszyna zepsuła się w trakcie gwarancji to nasza firma ponosi koszty sprowadzenia i naprawy towaru. Gorzej gdy naprawa wrzecion potrzebna jest jak gwarancja już minęła. Automaty tokarskie cnc na szczęście są wysokiej jakości i naprawy są znikome moja ekipa i ja robimy wszystko żeby maszyny były wykonywane prawidłowo.

Gdy nasz kierownik jest z na zadowolony a dział jakość, który sprawdza naszą pracę. Gdy nie ma zastrzeżeń to zawsze raz na kwartał dostajemy przyzwoite premie. Dlatego nam zależy żeby towar był prawidłowo złożony