Gdy znajomy zapytał mnie czy chciałbym u niego pracować, to nie zastanawiałem się w ogóle. Wiedziałem, że praca będzie stabilna a zarobki na wysokim poziomie. Co prawda nie miałem wtedy żadnego doświadczenia w pracy na magazynie, ale znajomy zadbał o wszystko.

Siatki na ptaki i duża dostawa

siatka na ptakiWysłał mnie nawet na kurs wózków widłowych. Na chwilę obecną doskonale sobie radzę ze wszystkim. Nawet jak w transporcie przyjadą siatki ogrodzeniowe to jestem w stanie wszystko ogarnąć zupełnie sam. Często jak wjeżdżały siatki ogrodzeniowe to pracowało przy tym kilku pracowników, ale pokazałem, że jest to praca dla jednej osoby co zostało pochwalone przez kierownika magazynu. Niedawno mieliśmy zebranie i szef nam oznajmił, że zamówiona została nowa siatka na krety i mamy się spodziewać dość sporej dostawy na dniach. Do jej przyjęcia zostało wytypowanych kilku pracowników. Taka siatka przeciw kretom ma być dostarczona tirem, więc wiedziałem, że sam to już bym nie dał rady przy tak dużej dostawie. Kiedyś jak przyjechała siatka na ptaki to pomagał mi Mariusz , ale wtedy to były trzy samochody dostawcze z tymi produktami. Często do nas na magazyn wjeżdża tez siatka cieniująca, ponieważ nasze przedsiębiorstwo oferuje również montaż ogrodzeń i pracuje u nas nawet facet, który się tylko tym zajmuje. Po zebraniu od razu udałem się do kierownika, aby zapytać gdzie zostaną umieszczone nowe produkty, ponieważ większość miejsca zajmują siatki ogrodzeniowe i w zasadzie nie ma na magazynie miejsca. Nie zmieści się tam nawet jedna siatka przeciw kretom.

Kierownik przyspieszył sprzedaż i jeszcze tego samego dnia wyjechały od nas prawie wszystkie siatki ogrodzeniowe. Zrobiło się sporo miejsca na przyjęcie nowego produktu. Mamy dobrego kierownika, który jest świetnie zorganizowany.

Więcej o siatkach na siatkiplastikowe.com.pl