Od razu jak się zwolniłem z poprzedniego zakładu pracy rozpocząłem poszukiwania nowego miejsca zatrudniania. Zdecydowałem zapytać u producenta, który wytwarza wyroby gumowe, ponieważ mam spore doświadczenie i mogę się przydać w jego zakładzie pracy.

Miałem robić wyroby gumowe

płyty z gumyMaciej, mój znajomy polecił mi tego faceta, bo podobno szukał nowych pracowników. Wziąłem dokumenty i udałem się na miejsce. Po kilku dniach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmawiał ze mną kierownik produkcji. Pyta czy wiem jakie mieszanki gumowe należy stosować do produkcji poszczególnych wyrobów. Wiedziałem z czego dokładnie wyrabiane są płyty gumowe i o tym opowiedziałem. Kierownik był zadowolony z mojej odpowiedzi i już byłem pewien, że dostanę tę pracę. Na koniec jeszcze zapytał mnie czy wiem jak produkowany jest chodnik elektroizolacyjny oraz jakie środki ostrożności należy zachować podczas produkcji. Przyznałem, że nie mam wiedzy na ten temat, ale dość szybko się uczę i na pewno to nie będzie stanowiło problemu. Facet zdecydował się, żeby dać mi szansę i zatrudnił mnie na okres próbny. Jeżeli sobie poradzę, to dostane umowę na stałe. Pierwszego dnia miałem produkować płyty gumowe, co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ nie musiałem się w ogóle do tego wdrażać. Wykonałem normę i kierownik był bardzo zadowolony. Następnego dnia mam robić inne wyroby gumowe i został mi przydzielony opiekun, który będzie koordynował moją pracę.

Wiem, że na pewno sobie poradzę. Zresztą w domu jeszcze poczytam jak się wytwarza taki chodnik elektroizolacyjny, więc będę miał jakieś przygotowanie. Bardzo się cieszę, że ten kierownik dał mi szansę i zatrudnił w tym przedsiębiorstwie. Dołożę wszelkich starań, żeby był ze mnie zadowolony. Jestem bardzo pracowity i dość szybko się uczę.

Czytaj więcej na: www.gumagoleniow.pl