W sumie już od trzech lat pracuje w sklepie z prezentami. Moi znajomi dziwią mi się, że tu pracuję i że traktuję tą pracę tak poważnie. W końcu przecież według nich skończyłam studia wyższe i powinnam mieć inne ambicje jeśli chodzi o pracę.

Kobiety wiedzą, jaki prezent wybrać dla mamy

prezent dla mamyJednak ja wtedy zastanawiam się czy oni są szczęśliwi pracując w korporacjach. Może i zarabiają więcej ode mnie, ale za to mają bardzo stresującą pracę. A ja po prostu lubię swoją pracę i wcale nie chcę jej zmieniać. Zresztą w sumie jeszcze nigdy przez ten czas gdy tu pracuje nie miałam dnia bym wstała i stwierdziła, że po prostu nie chce mi się iść do pracy bo ja naprawdę lubię to co robię. Przede wszystkim lubię pracę z ludźmi, lubię im doradzać i uważam,że jestem w tym dobra. W sklepie często polecam na przykład komuś tani prezent dla mamy, w sumie na ogół mężczyznom. Kobiety są jednak bardziej zdecydowane jeśli chodzi o wybór prezentów. Często pomagam wybrać prezent dla przyjaciela osobom, które nie są do końca zdecydowane na coś konkretnego. Najłatwiej jest mi wybrać oryginalny prezent dla dziewczyny, w sumie mam swoje ulubione propozycje, które najczęściej się sprawdzają. W czerwcu pomagam wybierać prezent na dzień ojca, lub też w maju na dzień matki. Młodym dziewczynom pomagam także kupić prezent na rocznicę dla chłopaka, kiedy dokładnie nie wiedzą z czego na pewno by się ucieszył. W sumie pomagam wybrać prezenty na niemal każdą okoliczność. W sklepie jest zresztą tak duży asortyment, że nie ma problemu żeby dla każdego nawet dla kogoś bardzo wybrednego coś wybrać.

Przez ten czas gdy tam pracuje miałam naprawdę wiele bardzo różnych sytuacji. Jednak na ogół udało mi się idealnie dopasować prezent i dzięki czemu klienci wracali do mnie po następny prezent. Zresztą zadowoleni klienci polecają sklep swoim znajomym.