Dwa lata temu dostałem całkiem fajną pracę w jednym z hoteli, które znajdują się w mieście w którym mieszkam. Generalnie rzecz biorąc, to moje miasto jest dość znanym kurortem w Polsce, także znajduje się tutaj bardzo wiele hoteli, hosteli, pensjonatów, czy domków wypoczynkowych.

Lokalizator gps działa świetnie

lokalizator gpsMnie akurat udało się dostać pracę w jednym z lepszych hoteli, a mianowicie w jednym z hotelów pięciogwiazdkowych. Pracuję tutaj jako konserwator i po prostu jestem człowiekiem od naprawiania wszystkiego, co w hotelu szwankuje. Niestety taka praca nie należy do łatwych, ponieważ z racji tego, że hotel ma ogromną renomę, przyjeżdżają tutaj do nas znane osobistości, także wszystko musi być można powiedzieć, że na tip top. Napraw jest sporo, zwłaszcza często psują się zamontowane w hotelu zamki hotelowe. Jednakże dyrekcja hotelu już stopniowo stara się te właśnie zamki wymieniać na nowoczesne zamki elektroniczne, które oparte są na takiej technologii, że raczej nie będą psuć się tak, jak te dotychczasowe. Również bardzo często szwankują hotelowe centrale telefoniczne, które szwankują dlatego, że są po prostu przeciążone. Na tych centralach oparta jest cała recepcja, cały system rezerwacji pokoi, dlatego też nic dziwnego, że centrale te często miewają awarie, które oczywiście muszę naprawić ja. Te centrale mają jakąś usterkę średnio raz na dwa tygodnie. W ostatnim czasie musiałem zamontować na życzenie szefa w hotelu najnowszy lokalizator gps, na razie działa super i mam nadzieję, że tak pozostanie, ponieważ bardzo ciężko będzie przy nim naprawić jakąkolwiek usterkę.

Usterki w hotelu zdarzają się naprawdę często, najczęściej oczywiście psują się telewizory hotelowe, ale jeżeli akurat chodzi o telewizory, to nie mam najmniejszych problemów z ich naprawą, bo najczęściej są to jakieś drobne usterki. Kilka razy zdarzyło się, co prawda że były jakiś większy problem z telewizorami, ale takie sytuacje zdarzyły się tylko kilka razy i również z takich napraw wychodziłem obronną ręką.