Jestem Karol. Szukam pracy jako pracownik produkcyjny. Zawsze na takim stanowisku pracowałem i podoba mi się to, że moje wynagrodzenie zależy od wykonanej pracy. Uważam że to jest uczciwe. Dziewczyna, która jest krawcową i zajmuje się szyciem namiotów powiedziała mi, że u niej w firmie szukają pracowników produkcyjnych.

Wynajem hal namiotowych nie jest trudny

wynajem hal namiotowychOna szyje a pracownicy produkcyjni kleją niektóre elementy żeby namioty były wodoodporne. Następnie je sprawdzają i pakują. Później towar jest wysyłany do odpowiednich klientów, sklepów czy hurtowni. Dziewczyna zawsze była zadowolona ze swojej pracy. Nigdy na nią nie narzekała. Dobrze zarabia i ma fajne towarzystwo. Dziewczyna szyje namioty bankietowe. Każda krawcowa odpowiada za inny rodzaj namiotu. Jej najlepsza przyjaciółka przygotowuje namioty cateringowe. Zgłosiłem się do pracy. Zaprosili mnie na dzień próbny. Do moich obowiązków należało pakowanie namiotów weselnych. To było spore zamówienie i jak przekazał mi kierownik towar ten przygotowany jest na wynajem. Wynajem namiotów weselnych cieszy się podobno dużym zainteresowaniem. Nigdy nie byłem na takim weselu ale musi to być ciekawe doświadczenie i na pewno niezapomniana impreza. Praca szła mi bardzo dobrze. Kierownik był ze mnie zadowolony. Skierował mnie do innego działu. Byłem odpowiedzialny za wynajem namiotów. Musiałem dzwonić po klientach i oferować taką formę współpracy. Tani wynajem hal namiotowych był dla mnie najłatwiejszy.

Bardzo łatwo było przekonać duże firmy do współpracy. Mogłem oferować zniżki a firmom to odpowiadało. Byłem zadowolony z pracy. Zdecydowałem się zostać na słuchawce. Pracowałem z dziewczyną na te same zmiany. Mogliśmy razem jeździć do pracy i razem spędzać nasze wolne popołudnia. Postanowiłem już tu zostać i nic nie szukać.