Gdy jako dziecko oglądałem w telewizji jednego z bardziej znanych polskich aktorów, nie sądziłem nigdy, że będę mógł kiedykolwiek się z nim spotkać. Gdy jednak ukończyłem studia z marketingu i dostałem pracę w jednej z agencji PR, okazało się, że wkrótce poznam go osobiście.

Aktor korzystający z najlepszej agencji public relations

najlepsza agencja public relationsGdy tylko o tym usłyszałem, wpadłem w podwójną euforię. Nie tylko dostałe pracę, na której bardzo mi zależało, ale dodatkowo okazało się, że będę miał szansę na rozmowę z moim ulubionym aktorem z dzieciństwa. Nie mogłem się doczekać dnia, w którym miał on do nas przyjść i powiedzieć, na czym mu zależy w związku ze współpracą z nami. Gdy tylko przyszedł od razu wyjaśnił, że słyszał z wielu źródeł, że jest to najlepsza agencja public relations do której może się on zwrócić. Wytłumaczył, że zależy mu na lepszym postrzeganiu przez społeczeństwo oraz ludzi z branży filmowej, ponieważ wkrótce miał się zacząć casting do nowego filmu. Zależało mu na tym, by dostać w nim główną rolę. Nie był to dla nas problem – odpowiedzieliśmy, że na pewno uda nam się wykonać zadanie. Zaczęliśmy pracę jeszcze tego samego dnia. Więcej obserwowałem niż robiłem, ponieważ były to dopiero moje początki. Mimo wszystko moje nieśmiało rzucane pomysły były wcielane w życie i bardzo pozytywnie komentowane przez kierowników i szefów. Wiedziałem już wtedy, że jestem odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Nie chciałbym nigdy pracować w miejscu, do którego bym się nie nadawał, albo w którym źle bym się czuł.

Swoje zadanie wykonaliśmy na więcej niż sto procent. Aktor dostał rolę nie tylko w tym filmie na którym mu zależało, ale wysypały się również zaproszenia do współpracy przy innych projektach. Jako ekipa, która mu pomagała, wszyscy dostaliśmy bilety na jego najnowsze filmy.