Jestem Krystian. Moja siostra poznała chłopaka. Niedługo będą brali ślub. Zdzisław jest fajnym i sympatycznym chłopakiem. Będzie pasował do naszej rodziny. Zdzisław nie ma doświadczenia jeśli chodzi o rolnictwo bo pochodzi z miasta.

Biostymulatory ułatwiają nam rolnikom, pracę

biostymulatoryPodoba nam się to, ze jest chętny do pracy. To się bardzo docenia mieszkając na wsi. Na wsi zawsze jest co robić. Jak ktoś chce pomóc to zawsze praca się znajdzie. Ostatnio Zdzisiu postanowił pomagać mi w nawożeniu zbóż. Nawożenie zbóż musi odbywać się o określonej porze roku. Ma to ogromne znaczenie dla wzrostu roślin. Rośliny muszą być nawożone w okresie kiedy nie pada. Wtedy nawozy krystaliczne będą działały dłużej. Nawozy krystaliczne nie są drogie. Najlepiej jak się je kupuje w dużych workach. Można je przechowywać w piwnicy i zazwyczaj taki duży worek starcza na całe nasze pole. Producent nawozów rolniczych , od którego zakupujemy nawozy jest znany w naszym regionie. Jego produkty mają dobry skład i są polecane przez specjalistów. Zdzisiu już sporo wie na temat dbania o rośliny i kiedy należy wykonywać jakie czynności. Moja siostra także z nim sporo rozmawia na ten temat. Dystrybutor nawozów rolniczych do swojej oferty wprowadził nowy produkt. Zdzisiu wyczytał w gazecie, że polecane biostymulatory są doceniane przez zagranicznych rolników i powiedział, żebym się z tym produktem zapoznał. Ja do tej pory nic i nim nie słyszałem. Byłem pełen podziwu że Zdzisiu tak się zaangażował. Podziękowałem mu za to. Siostra z mężem nie będą mieszkać na wsi po ślubie. Zdzisiu jest informatykiem i ma dobą pracę w mieście.

Siostra skończyła studia i także chciała zamieszkać w mieście. Oby dwoje twierdzą, ze będę nas często odwiedzać i pomagać przy żniwach i zbiorach. Mam nadzieję, ze będzie im się dobrze układać.