Ciemne plamy umiejscowione na twarzy, dłoniach oraz dekolcie mogą wyglądać nieestetycznie oraz dodawać nam lat. Na szczęście medycyna estetyczna pomaga poradzić sobie z różnego rodzaju przebarwieniami, nawet jeśli są głębokie oraz trudne do usunięcia. Lista skuteczny zabiegów jest długa, dlatego warto zapoznać się przynajmniej z kilkoma, jak na przykład laseroterapia, Dermapen, mezoterapia igłowa, terapia kolagenowa czy peelingi medyczne.

Skuteczny zabieg na przebarwienia

przebarwienia BiałystokZabiegi laserowe sprawdzają się w coraz szerszym zakresie. Jednym z możliwych zastosowań jest pozbycie się skutków starzenia się skóry, zmarszczek, wiotkości oraz przebarwień. Odpowiednio dobrana długość fal pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry oraz podgrzanie ich do temperatury w granicach czterdziestu stopni Celsjusza. W ten sposób następuje skrócenie włókien kolagenowych oraz stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny. Jednocześnie doskonale radzi sobie z przebarwieniami, plamami starczymi, piegami czy ostudą. Poprzez zastosowanie filtrów, strumień światła zostaje skoncentrowany w jednym zakresie. Energia lasera jest przekazywana w sposób selektywny i ukierunkowana na chromofor w postaci melaniny, dzięki czemu zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Jeżeli naszym problemem są przebarwienia Białystok jest odpowiednim miastem do jego rozwiązania. Zastosowanie selektywnego działania, wysokiej energii impulsu i krótkiego czasu ekspozycji zapewnia wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Cena zabiegu laserowego usuwania przebarwień jest uzależniona przede wszystkim od umiejscowienia, wielkości przebarwień, a także ich głębokości. W ofertach znajdziemy zarówno zabiegi na twarz, szyję, dekolt czy obejmujące te trzy obszary. Oprócz tego oferowane są jednocześnie zabiegi na grzbiet dłoni czy pakiety na zabiegi, które gwarantują nieco korzystniejsze finansowo oferty. W celu ustalenia kosztów zabiegu, warto skontaktować się z konkretnym gabinetem.