Kiedy tylko zaręczyliśmy się z moim partnerem wiedziałam, że czeka mnie teraz wiele przygotowań do ślubu. W końcu takie wydarzenie wiąże się z wieloma przygotowaniami. Trzeba zrobić listę gości, zamówić zaproszenia, kupić ubrania, zarezerwować salę weselną i wiele innych. To wydarzenie najważniejsze w życiu każdej kobiety, więc i ja chciałam zapamiętać je na całe moje życie.

Jak znalazłam dobrego kamerzystę na nasz ślub?

doświadczony kamerzysta z toruniaPrzyznać jednak trzeba, że nasza pamięć jest naprawdę ulotna w związku z czym stwierdziłam, że muszę w jakiś sposób uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Postanowiłam, że sam fotograf to za mało i chciałabym uzyskać film z tego wydarzenia. Potrzebowałam więc kogoś, kto zna się na rzeczy. Okazało się, że doświadczony kamerzysta z Torunia ma wolny termin w dzień mojego ślubu, dzięki czemu mógłby nagrać to wydarzenie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ opinie na jego temat były naprawdę dobre. Na swojej stronie internetowej posiadał fragmenty filmów z innych wydarzeń, które nagrywał, więc mogłam zapoznać się ze stylem jego pracy. Bardzo mi odpowiadał, więc chciałam skorzystać z jego usług. Kamerzysta ten posiadał wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu nagranie wykonane było w wysokiej rozdzielczości. Kolory nie były przekłamane, a obraz był stabilny. Przyznać muszę, że obawiałam się nieco kosztów skorzystania z takiej usługi. W końcu był to profesjonalista w swoim fachu.

Okazało się, że koszty nie były jednak tak wysokie, jak sądziłam. Usługa nie kosztowała wiele, więc nie naruszyła zbytnio budżetu przeznaczonego na nasz ślub. Muszę tutaj zaznaczyć, że w cenę usługi wchodziło nie tylko wykonanie nagrania, ale również odpowiednie obrobienie go i montaż. Efekt końcowy był naprawdę wspaniały, więc jestem naprawdę zadowolona z usługi.