Prowadzę mały hotel na obrzeżach miasta. Stale dbam o to, aby moi goście cieszyli się tutaj ciszą i spokojem, a także mogli nacieszyć się spokojnym snem w wygodnym łóżku. Wszystkie łóżka przykrywam narzutami. Ostatnio kilka z nich lekko się podniszczyło ze względu na częstą eksploatację. Postanowiłam zakupić nowe narzuty na wszystkie łóżka.

Kupno narzut hotelowych od producenta

narzuty hotelowe producentZależało mi na wysokiej jakości narzut. Chciałam bowiem, móc z nich korzystać przynajmniej przez kilka lat i w tym czasie regularnie je prać. Nie chciałam, aby narzuty poprzez częste pranie szybko się zniszczyły albo zmechaciły. Jednocześnie szukałam rozwiązania, które pozwoliłoby mi zakupić takie produkty w niskiej, przystępnej cenie. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie kupić narzuty od producenta. W ten sposób można bez problemu kupić duże ilości produktów w niskiej cenie, ponieważ cena narzut u producenta jest pomniejszona o koszty pośredników (czyli prowizję hurtowni i sklepów). Znalazłam lokalną firmę, która zajmowała się produkcją narzut, które mi się spodobały. Były to solidne i wytrzymałe narzuty hotelowe Producent zapewniał, że są one wysokiej jakości i świetnie sprawdzają się w hotelach. Były one wykonane z bawełnianej, hipoalergicznej tkaniny. Wybrałam narzuty w jednolitym kolorze, które świetnie pasowały do wystroju wnętrz w moim hotelu.

Kupiłam je w niskiej, przystępnej cenie i szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Narzuty świetnie sprawdzały się w moim przypadku. Z łatwością można było pościelić dzięki nim wszystkie łóżka. Dodatkowo można było je prać w pralce w wysokich temperaturach, dzięki czemu wszelkie plamy zostawione przez gości hotelowych schodziły z nich bez większych problemów.