Moje dziecko już od dłuższego czasu narzekało, że chciałoby się nauczyć nurkować. Dotąd je zbywałam. Twierdziłam, że nurkowanie nigdy nie przyda mu się w życiu, a pływać umie świetnie. W końcu jednak jego psycholog zwróciła mi uwagę, że warto spełnić marzenie dziecka i pozwolić mu na rozwój umiejętności. Wobec tego zdecydowałam się poszukać jakiegoś miejsca, gdzie może się tego nauczyć.

Wybrałam kompleksowy kurs nurkowy w Poznaniu

kompleksowe kursy nurkowe - poznańZależało mi oczywiście na tym, aby było to bezpieczne i godne zaufania miejsce, w którym kurs będzie prowadzony przez doświadczonych nurków, a zajęcia będą odbywać się pod indywidualnym okiem instruktora. Całe szczęście nie miałam problemów ze znalezieniem takiego miejsca. Bez problemu znalazłam kompleksowe kursy nurkowe – Poznań to miejscowość na terenie której się one odbywały. Wiele osób chwaliło je za to, że odbywające się w ich ramach zajęcia były głównie praktyczne, ponieważ dzięki temu można się było, jak najwięcej nauczyć i poznać „na żywo” różne sytuacje, które mogą przydarzyć nam się w wodzie. Wiedziałam, że jest to bardzo istotny aspekt nauki nurkowania. W dalszej kolejności zwróciłam również uwagę na to, że podczas czasu trwania całego kursu można było korzystać z profesjonalnego i wysokojakościowego sprzętu i stroju nurkowego na wyłączność. Dzięki temu nie musiałam córce nic dodatkowo kupować.

Wobec tego udałam się do siedziby tego ośrodka szkoleniowego w Poznaniu i zapisałam córkę na kurs. Zapłaciłam od razu za cały kurs z góry, ponieważ dzięki temu dostałam rabat i wyszło mnie to taniej, niż gdybym płaciła za każde zajęcia osobno. Już po pierwszych zajęciach córka była bardzo zadowolona. Powiedziała mi, że zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, a uczestnicy zostali podzieleni względem swoich umiejętności.