Kiedy zbliżały się urodziny mojej przyjaciółki, wiedziałam, że muszę przygotować dla niej coś specjalnego. Zawsze wręczamy sobie jakieś oryginalne prezenty i tym razem również chciałam ją zaskoczyć. Nie wiedziałam tylko jeszcze, jaki będę miała pomysł w tym roku. Jednak dość szybko mnie natchnęło i udało mi się zdecydować na pyszne ciasteczka.

Wygoda z opakowaniem doypack

opakowania doypackWiedziałam, że przyjaciółka uwielbia moje wypieki. Kiedy będąc w sklepie, zobaczyłam piękne opakowania doypack z ozdobnymi dodatkami, wiedziałam, że mogę je wykorzystać do prezentu. Takie opakowania z małymi okienkami, przez które widać zawartość zawsze podobały mi się w różnych cukierniach. Teraz na szczęście każdy może sobie takie kupić, i to nie byle jakie. Opakowania doypack dostępne w naszym sklepie były bardzo ładne i kolorowe. Miały nawet miejsce na przyklejenie dekoracji. Oczywiście nie planowałam dać przyjaciółce samego opakowania ciastek, ale wiedziałam, że na pewno zainteresują ją słodkości tak pięknie zapakowane. Moja mama pomagała mi w pieczeniu ciastek i od razu zauważyła te piękne pudełeczka. Powiedziała, że świetnie to wymyśliłam, bo nie ma nic lepszego niż taki spersonalizowany prezent od serca. Ciastka w takim pojemniczku będą wygodne do noszenia. Poza tym, spodobało mi się, że opakowanie można otwierać i zamykać wielokrotnie. Przyjaciółka zawsze wkładała wszystko razem do torby i wiele razy było tak, że coś jej się wysypało.

Cieszyłam się, gdy wręczałam prezent przyjaciółce, a ona od razu złapała za opakowanie z ciasteczkami. Nic innego jej nie interesowało na początku, słodycze zawsze są na pierwszym miejscu. Wzruszyło ją piękne opakowanie i pytała, gdzie takie ładne pudełeczko dostałam. Służy jej do dziś i czasami zabiera je ze sobą do pracy.