Niedawno ukończyłam studia magisterskie i zabrałam się za poszukiwania pracy. Nie było dla mnie nic ciekawego, ponieważ byłam jednak trochę wybredna. Stwierdziłam w końcu, że założę własną działalność, ponieważ to będzie najlepsze rozwiązanie dla mnie.

Puszki hermetyczne będą wysyłać bezpośrednio do mnie

puszki hermetyczneTak też uczyniłam. Uznałam, że założę własny sklep internetowy i będę oferowała produkty na sprzedaż. Mój kuzyn posiada przedsiębiorstwo produkcyjne i uznałam, że będę z nim współpracowała. Kuzyn się ucieszył na moją propozycję i od razu zaczęliśmy działać w temacie. Mój kuzyn produkuje rozdzielnice metalowe natynkowe oraz oczywiście także rozdzielnice metalowe podtynkowe. Poza tym posiada szereg produktów, które mój sklep internetowy będzie sprzedawał. Nie muszę posiadać własnego magazynu, ponieważ dostawa będzie realizowana prosto od kuzyna. Mogę swój sklep zarejestrować pod adresem zamieszkania, ponieważ potrzebne jest mi tylko biuro. Kuzyn przesłał mi listę dostępnych produktów. Są tam puszki hermetyczne natynkowe w wielu wariantach oraz taśmy led w osłonie. Posegregowałam sobie wszystkie dane, ażeby zasięgnąć pełnych informacji na temat produktów. Klienci zapytania na przykład o puszki hermetyczne będą wysyłać bezpośrednio do mnie, dlatego muszę być odpowiednio przygotowana. Z kuzynem mamy bardzo dobrą umowę spisaną na współpracę i w pełni ona odpowiada każdej ze stron. Cieszę się, że mój sklep internetowy będzie sprzedawał rozdzielnice metalowe podtynkowe, które produkuje mój kuzyn.

Wiem, że stosuje najlepsze technologie i dba o każdy szczegół. Zresztą na wszystkie puszki hermetyczne natynkowe, zresztą jak na pozostałe produkty jest udzielona wieloletnia gwarancja. Tę informację oczywiście klient znajdzie na stronie internetowej mojego sklepu. To będzie udany biznes.

Wiecej o moim asortymecie na pewno można znaleźć na: www.mors24.pl