Od wielu lat pracowałem na budowie. Z racji tego, iż podczas wykonywania skomplikowanych prac pod presją czasu nie było możliwości odpowiedniego zabezpieczenia ze strony firmy, stałem się ofiara groźnego wypadku. Na szczęście, skończyło się tylko uszczerbkiem na zdrowiu. Długo miałem problem z odzyskiwaniem należnych mi pieniędzy. Zdesperowany, zwróciłem się do fachowców, którzy mieli mi pomóc w zdobyciu należnych mi pieniędzy.

Szybkie zdobycie odszkodowań z Sosnowca

odszkodowania sosnowiecKluczowe jest to, by nie bać się działać. Wiele firm ubezpieczeniowych ma tak skonstruowane umowy, by na stałe zniechęcić swoich klientów do walki o należne im środki. Nie jest to uczciwa kwestia, ale w mojej byłej firmie było to jedynie opłacane ubezpieczenie. Udało mi się znaleźć polecaną firmę, które odzyskuje odszkodowania Sosnowiec jest miejscem, gdzie mieści się główna siedziba tej kancelarii. Najważniejsze w tej kwestii jest, by mieć wszystkie wymagane dokumenty. Nie może zabraknąć ekspertyzy lekarza, a także relacji świadków zajścia.  Bardzo ważne jest tez, by być przygotowanym na liczne spotkania, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. W przypadku wypadku konieczne jest ustalenie nagłości, które świadczy wyłącznie o winie pracodawcy lub niewystarczających zabezpieczeń. W wielu firmach bezpieczeństwo jest spychane na drugi plan, a przecież każdemu powinno zależeć na zdrowiu zatrudnionych ludzi.

Zdobycie odszkodowania, które pozwoli na rehabilitacje i powrót do aktywności zawodowej jest kwestią, która powinna być realizowana jak najszybciej. Na szczęście, całą sprawę udało mi się szybko załatwić. Mogłem udać się na rehabilitację ręki, by następnie móc dalej kontynuować swoją pracę. Wiedziałem jednak, że już nie wrócę do firmy, która nie dość, że nie dba o bezpieczeństwo, to jeszcze zawiera niekorzystne umowy z ubezpieczycielami.