Musiałam niedawno zorganizować zawody. Takie przypadło mi zadanie. Nie byłam z niego szczególnie zadowolona, bo nigdy nie brałam się wcześniej do organizacji. Mimo wszystko jednak potraktowałam to jako kolejne wyzwanie.

Pomiar czasu jest precyzyjny

pomiar czasuWiedziałam, że wiele będzie zależało ode mnie, ale miałam do dyspozycji także wielu pomocników. Nie miałam się tym zajmować samodzielnie, tylko można powiedzieć, że moim zadaniem było delegowanie obowiązków. Nie jestem wprawdzie managerem, ale gdzieś tam mój wkład w rozwój firmy został doceniony i wyrażono to w ten sposób, że teraz mam się wypróbować w roli zarządzającej zespołem do organizacji zawodów. Ciekawe doświadczenie i myślę, że poradziłam sobie jak dotąd całkiem nieźle. Wydarzenie odbędzie się za dwa miesiące i większość rzeczy jest załatwiona i dograna. Na pewno jeszcze coś się pojawi, ale mam nadzieję, że nic poważnego nagle nie wyskoczy. Trochę dłuższą chwilę zastanowienia miałam, kiedy poszukiwany był przeze mnie usługodawca, wykonujący pomiar czasu na zawodach. Okazało się, że jest bardzo dużo firm, które się tym zajmują. Nie mogłam się więc zdecydować, ale mój zespół pomógł swoim doświadczeniem. Wybraliśmy pomiar czasu, który podobno jest bardzo precyzyjny i pozwala naprawdę dobrze ocenić, kto wygrał. Są to zawody biegowe, więc czas ma kluczowe znaczenie. Prawdopodobnie będą na nich osoby z całego miasta, a kto wie, czy też nie spoza. Trochę się denerwuję czy pomiar czasu i wszystkie inne elementy będą działać. Jestem jednak na ogół dobrej myśli. Niektóre osoby w moim zespole organizacyjnym mają większe doświadczenie niż ja, więc myślę, że dobrze mi doradzały.

Sama chętnie wzięłabym udział w biegu, ale muszę pilnować, aby wszystko przebiegło jak należy. Następnym razem na pewno pobiegnę razem z innymi.

Sprawdź ofertę Czas na CHIP