Część z nas nawet nie wyobraża sobie życia bez pomadek i nie pokazuje się publicznie bez makijażu. Często możemy zrezygnować z pełnego makijażu, gdyż nie zawsze mamy czas, by go wykonać. Nie możemy jednakże zrezygnować z makijażu ust, gdyż ten zawsze przyciąga spojrzenia.

Czas na modną i długotrwałą pomadkę nouba 

pomadka noubaMarka nouba powstała w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Już wtedy takie produkt, jak pomadka nouba była jednym z najpopularniejszych kosmetyków na świecie, a inspiracją dla kolorystyki były malowidła na ciałach afrykańskich ludów plemiennych. Warto mieć na uwadze, iż pomadka nouba ma jedwabiście matową formułę, która pięknie wygląda na kobiecych ustach, i co najważniejsze, nie wysusza ich. Nadto, szminka jest bardzo trwała i nie musimy ciągle spoglądać w lusterko, by poprawić makijaż. Kolorystyka to bogata gama czerwieni, brązów i różów. Z tego też powodu nadaje się ona zarówno na co dzień, do pracy oraz na wieczorne wyjście. Pasuje do każdego typu urody, rozświetla i odmładza naszą twarz i oczywiście usta. Poza tym, ma interesujące i odporne na uszkodzenia opakowanie, dzięki czemu zmieści się nawet w maleńkiej wieczorowej kopertówce. Kolejną istotną cechą pomadki nouba jest łatwość w aplikacji. Łatwo usuwa się także, gdy niechcący nałożymy ją poza kontur naszych ust. Pomadka wykonana jest ze składników o najwyższej jakości, przez co jest coraz popularniejsza, a kobiety wybierają ją częściej niż szminki innych marek.

Nie ma najmniejszej przesady w stwierdzeniu iż, przy zakupie szminek cena często nie gra roli, gdyż stawiamy przede wszystkim na jakość. Z tego też powodu pomadka nouba cieszy się tak dużą popularnością. Kobiety wolą jedną idealną szminkę niż kilka tandetnych, czy wysuszających ich usta pomadek i błyszczków.