Jeszcze przed ślubem postanowiliśmy zamieszkać z moimi rodzicami w domu jednorodzinnym. My na piętrze, oni na parterze. Każdemu z nas odpowiadał ten układ. Zwłaszcza, że nikt nam się do niczego nie wtrącał. Jako że trzeba było wymienić balustradę, mieliśmy prawo wyboru, jaką chcemy.

Podświetlane balustrady najlepiej wyglądają w nocy

nowoczesne balustrady szklane podświetlaneZ Krzysztofem niemalże od razu powiedzieliśmy, że podobają się nam nowoczesne balustrady szklane podświetlane. Gdy pokazaliśmy mamie o co tak dokładniej chodzi, stwierdziła, że podświetlenie wieczorem będzie robiło romantyczny nastrój, więc jej jak najbardziej odpowiada takie rozwiązanie. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu, ponieważ uwielbiam szkło w każdej postaci. Uważam, że łączy klasykę z nowoczesnością, do której także mam słabość. Poza tym podświetlenie balustrady jest idealnym rozwiązaniem w nocy, kiedy drażni nas standardowe światło, prawda? Poza tym moja ciocia także rok temu założyła sobie balustradę szklaną i stwierdziła, że był to strzał w dziesiątkę. Dodatkowo czyszczenie tego dla niej było przyjemnością i łatwe w utrzymaniu czystości. Powiedziała mi, że wystarczyła jej jedynie wilgotna szmatka lub nasączona specjalnym preparatem do szyb. Kiedy nowoczesna balustrada pojawiła się w naszym domu, wszyscy domownicy byli nią zachwyceni. Począwszy ode mnie, męża, po rodziców i naszych znajomych. Z kolei moja ciocia praktycznie cały dom urządziła w drewnie, więc balustrada z hartowanego szkła idealnie się z drewnem komponuje.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem balustrady szklanej, najlepiej skontaktować się z fachowcami, którzy znają więcej szczegółów i będą w stanie odpowiedzieć na nasze pytania. Czasami osoba, która posiada balustrade może wprowadzić nas nieświadomie w błąd, ale za to mogłaby nam odpowiedzieć, jak sprawuje się jej balustrada.