Jesień zbliżała się wielkimi krokami. Razem z narzeczonym postanowiłam spędzić kilka dni w miejscu, w którym moglibyśmy odpocząć i zrelaksować się po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Początkowo planowałam wyjechać za granicę, jednak w ostateczności zdecydowałam się na odpoczynek w naszym pięknym kraju.

Rezerwacja pobytu w eleganckim ełckim hotelu

hotel EłkPlanowanie urlopu rozpoczęłam od dokładnego rozeznania w kwestii miejsc noclegowych. Oboje zdecydowaliśmy, że spędzimy kilka dni w północnych regionach Polski. Przeczytałam w Internecie, że kilka miast i miejscowości znajdujących się  w północnej części naszego kraju ma opinię bardzo ekologicznych, a na turystów czeka mnóstwo przygód i atrakcji. Nie namyślając się długo, wybrałam odpowiednie miasto dla nas. Jeśli chodzi o dobry hotel Ełk ma w tej kwestii wiele do zaproponowania, gdyż w mieście znajduje się całkiem dobrze zorganizowana baza noclegowa. Przy pomocy specjalnej aplikacji w telefonie zarezerwowałam pobyt w eleganckim hotelu na dwie cztery noce. Kilka tygodni później przyjechaliśmy na miejsce i naszym oczom ukazał się bardzo elegancki i klasyczny hotel. Budynek z zewnątrz prezentował się niezwykle pięknie, a po wejściu do wnętrza budynku zobaczyłam dużą i przestronną recepcję, a za ladą miłą i uśmiechniętą kobietę, która szybko i sprawnie nas zameldowała. Gdy weszliśmy do pokoju zobaczyłam bardzo duże i przestronne łóżko z niezwykle elegancką pościelą. Łazienka została urządzona w stylu skandynawskim i prezentowała się bardzo ładnie. Widok z okien był niezwykle piękny, a całą panoramę Ełku mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Obsługa hotelowa przywitała nas także miłym zestawem upominkowym w postaci smakowej herbaty i kawy. Nasz pokój był bardzo wygodny i niezwykle elegancki. Podczas naszego pobytu w Ełku czas spędzaliśmy głównie na długich spacerach i poznawaniu okolicznych miejsc oraz nowych lokali gastronomicznych.

Tegoroczny urlop okazał się bardzo udany, a ja cieszyłam się na kilka dni z moim narzeczonym. Czas wypoczynku spędzaliśmy w przepięknych miejscach, jedliśmy wspaniałe potrawy i zwiedzaliśmy dużo zabytkowych miejsc. Był to naprawdę bardzo miły i cudowny czas dla nas dwojga.