Aranżowaliśmy z mężem nasz nowy salon. Dopiero niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania, więc wiele rzeczy nadal musieliśmy wykańczać. Podchodziliśmy do tego na spokojnie, bo nie chcieliśmy niczego zrobić pospiesznie, bez pomyślunku. Tym bardziej, że chciałam stworzyć dosyć nowoczesny styl, który będzie od razu na pierwszy rzut oka widoczny dla każdego, kto zawita w naszym mieszkaniu.

Spiek kwarcowy – materiał na stół

stół ze spieku kwarcowegoNajdłużej myślałam na tym, jaki stół i krzesła idealnie pasowałyby do salonu trzymanego w takim nowoczesnym stylu. Do tej pory jak tylko przeglądaliśmy różne oferty stołów, to żaden mnie w najmniejszym nawet stopniu nie przekonywał. Poszukiwania się przedłużały i tym samym nie mogliśmy nawet za bardzo przed długi czas zapraszać znajomych, bo nie mieliśmy przy czym siedzieć. Przypadkiem w końcu usłyszałam, że jest coś takiego jak stół ze spieku kwarcowego. Usłyszałam o tym po raz pierwszy i nie bardzo wiedziałam, o czym jest mowa. Zaczęłam więc wyszukiwać właśnie takie stoły i od razu się w nich zakochałam. To był właśnie rodzaj stołu, który powinien stać w nowocześnie utrzymywanym salonie. Pokazałam mężowi, jaki taki stół wygląda i od razu przyznał mi rację. Zdecydowaliśmy się, że właśnie jego kupimy. Tak bardzo zachwycona byłam stołem z kwarcowego spieku, że nawet nie chciałam na razie myśleć o krzesłach – stół był w tym momencie niezaprzeczalnie najważniejszy.

Kiedy zamówiony mebel stanął u nas w salonie to miałam nieodparte wrażenie, jakby nasze mieszkanie nagle stało się bardziej nowoczesne o kilka klas. To niewiarygodne, jak taki mebel może wpłynąć na wygląd mieszkania i poczucie własnej wartości. Same krzesła do stołu i ich poszukiwanie już nie stanowiło takiego problemu, gdy ma się taki stół.