Od kiedy pamiętam interesowałem się dźwiękiem. W okresie dojrzewania jeszcze bardziej zacząłem się interesować muzyką. W chwili obecnej nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Gram na gitarze. Co za tym idzie często eksperymentuje z ustawieniami sprzętu. Czasami zdarzy się zagrać jakiś koncert z moją ekipą w lokalnym barze.

Profesjonalny muzyk montuje głośniki

profesjonalny montaż nagłośnieniaKameralna publika nie jest może szaleńczo ekspresyjna, ale ma swój urok. Niestety z samych barowych koncertów nie idzie wyżyć. Na co dzień prowadzę własny biznes. Jest to sklep z asortymentem muzycznym. Dodatkowo świadczę profesjonalny montaż nagłośnienia na różne imprezy okolicznościowe. Dopiero to wszystko w połączeniu ze sobą sprawia, że jestem w stanie żyć na przyzwoitym poziomie. Nie wyobrażam sobie pracy po za sektorem muzycznym. Każdego dnia kiedy idę spać kładę się ze słuchawkami na uszach, a gdy się budzę trzymam gitarę w ręku. Naprawdę nie przesadzam. Jestem zakochany w muzyce z wzajemnością. Po cichu snuję plany na przyszłość. Mam nadzieję, że ze swoimi umiejętnościami zostanę gitarzystą jakiegoś dużego zespołu. Jeśli ten plan nie wypali mam plan B. W planie tym jestem osobą odpowiedzialną za montaż nagłośnienia przed koncertami jakiegoś dużego zespołu. Te dwie funkcje szczególnie mnie interesują. Póki co żyję z dnia na dzień. Robię to co kocham. Jeśli nadarzy się szansa spełnić swoje marzenie na pewno po to sięgnę. W chwili obecnej prowadzę swój mały sklepik, gram w barach oraz świadczę usługi z zakresu montażu najnowszego sprzętu akustycznego.

Najbardziej lubię zlecenia, w których należy zamontować na scenie podwieszane głośniki. Jest to sprzęt, którym szczególnie się interesuję. Niejednokrotnie będąc na koncercie byłem pod wrażeniem mocy jaka drzemie w takich głośnikach. Ostatnio nawet wprowadziłem trochę słabszą wersję takiego sprzętu do oferty swojego sklepu.