Mój tata ma swoją własną ubojnię. Pomyślałam, że wkroczę w rodzinny interes i będzie sprzedawała wyroby taty. Chcę otworzyć firmowy sklep w mieście, które mieści się niedaleko naszej wsi. Mam już kilka fajnych pomysłów, które bardzo spodobały się mojemu tacie.

Urządzenia chłodnicze były niezbędne

urządzenia chłodniczeZaoferował mi kompleksową pomoc i zaczęliśmy działać wspólnie. Udało nam się zakupić lokal w bardzo atrakcyjnej dzielnicy, gdzie na pewno będziemy osiągać wysokie wyniki sprzedażowe. Będę oferowała gotowe wyroby w bardzo dobrych cenach. Muszę jednak na początek zająć się wyposażeniem sklepu, bo jeszcze nic nie mam. Chcę zakupić ladę, polecane przez wielu urządzenia chłodnicze, jakieś odpowiednie regały i agregaty chłodnicze, które są niezbędne. Tata dał mi namiar na faceta, który ma świetne drzwi chłodnicze i to u niego mam złożyć zamówienie. Skoro mogę u niego zamówić drzwi chłodnicze, to także zamówię pozostałe urządzenia chłodnicze, by dostać produkty z jednego źródła. Bardzo się zaangażowałam w ten projekt, który całkowicie jest moim pomysłem. Rodzice pochwalają moją inwencję i cieszą się, że będę wspierała biznes rodzinny. Zadziwiłam do faceta, którego namiary dał mi tata. Zamówiłam u niego drzwi chłodnicze, które zamontują mi jego pracownicy oraz agregaty chłodnicze. Jak już zamówiłam niezbędne urządzenia chłodnicze to zabrałam się za resztę. Zamówiłam regały, kasę fiskalną oraz ladę i lodówki. Postanowiłam również zainwestować w reklamę, żeby klienci wiedzieli, że w mieście jest nowy sklep firmowy. Ubojnia mojego taty jest dość znana w okolicy i wiem, że ta sprawa na pewno wypali w stu procentach.

Na początku będę sama stała za ladą. Jak już sklep osiągnie wysokie obroty to zatrudnię sprzedawcę, który będzie mi pomagał. Z dostawami nie ma problemów, bo będzie je realizował tata.