Moja córka Elżbietka wychodzi za mąż. Jest jedynaczką a ja prowadzę biznes budowlany. Mój przyszły zięć jest bardzo pracowity. Kibicowałem ich znajomości i cieszę się, że kończy się ona ślubem. Ja jestem zamożnym człowiekiem. Poza biznesem budowlanym , prowadzę także dwa sklepy.

Wycieczka do ciepłych krajów

porady żeglarskieEden w Mielnie jest to sklep motorowodny, drugi w Stegnie i jest to sklep żeglarski. Sklepy te otworzyłem dwa lata temu. Chciałem mieć dodatkowy wpływ i zabezpieczyć moją córkę jak najlepiej na przyszłość. Wesele młodzi chcą sami zorganizować. Planują zrobić małą uroczystość dla najbliższych z rodziny i swoim najlepszych przyjaciół. Ja to zaakceptowałem ale od razu im powiedziałem, że ja zorganizuję dla nich podróż poślubną. Zaplanowałem dla nich wycieczkę dwutygodniową do ciepłych krajów. Moje sklepy mają w ofercie najlepsze sprzęty. Wyposażenie jachtów jest przeze mnie sprzedawane nawet do klientów z zagranicy. Elektronika jachtowa jest na bardzo wysokim poziomie. Sprowadzam ją od najlepszych producentów i także staram się ją sprzedawać nie tylko na rynku krajowym ale także zagranicznym. Osprzęt żeglarski długo można by wymieniać a są to wszystkie rzeczy, które należy przy sobie posiadać kiedy wyrusza się w żeglugę. Zatrudniam w sklepach najlepszych fachowców i oni są najlepsi w tej branży. Jeden pa udziela porady żeglarskie w radio. Można do niego dzwonić i pytać o różne rzeczy. Moja córka wie, że jesteśmy zamożni i zgodziła się na podróż poślubną.

Poza luksusowym hotelem, zamówiłem dla nich rejs po morzu czarnym. Wyposażenie jachtów tej firmy, która opłaciłem jest na bardzo wysokim poziomie. Jestem pewnie, że młodym to się spodoba. Mam nadzieje, że dzięki tej niespodziance wrócą zrelaksowani i może niedługo pojawi się jakiś wnuk lub wnuczka.

Czytaj więcej na: http://maristo.pl